SHOW BURLESQUE DANCE LIVE BAND: Sparkling Bubbles - Martini Glass Show

SHOW BURLESQUE DANCE LIVE BAND: Sparkling Bubbles – Martini Glass Show

29 stycznia 2023, Niedziela

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13, Wrocław

Start: godz. 15:00

Podziel się:

Uczcijmy kolejny piękny rok wzruszeń i wrażeń najgorętszą imprezą w mieście. Sparkling Bubbles to program ukuty specjalnie z okazji kolejnego karnawału z naszym projektem w Vertigo Jazz Club. Po niezaprzeczalnym zeszłorocznym sukcesie naszych show w Vertigo Jazz Club, rozszerzyliśmy skład zespołu o band na żywo, stając się jedynym takim projektem w Polsce. W podziękowaniu organizatorom i naszym widzom poczęstujemy Was najlepszymi kąskami muzyki i tanecznego performansu w połyskujących kostiumach i przy licznych karnawałowych toastach. Gwiazdami wieczoru będą Lillet L’amour ze swoim pokazem specjalnym, oraz wasza ulubienica Red Juliette.
Zapraszamy na wyjątkowe Show z okazji urodzin Vertigo! Szykujemy szereg niespodzianek!

Bilety w cenie:
100 zł (I pula, wczesna sprzedaż)
110 zł (II pula, późna sprzedaż)
125 zł (III pula, ostatnia) i są dostępne na portalu ewejściówki.
Oprócz zakupu biletu możliwa jest również rezerwacja stolika – wynosi 10 zł od osoby i w jej ramach otrzymują Państwo powitalny drink. Jeśli posiadają już Państwo bilety, a chcą dokonać rezerwacji, prosimy pisać pod adres: rezerwacje@vertigojazz.pl
Wieczorami lokal Vertigo przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
Zapraszamy na rewię, kabaret i musical z widowiskowymi numerami burleskowymi i pokaz wirtuozerii głosu w wokalnych wykonach naszych panów. To wszystko do akompaniamentu bandu na żywo! Usłyszycie barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu), oraz liryczność i aktorski sznyt Jakuba Luboińskiego. Zobaczycie również taneczna podróż przez lata 20’ dzięki choreografiom Show Burlesque Dance🤩.
Band:
🎹 Wirtuoz Pianina i smakosz retro muzyki Sebastian Łobos
🎼 Na kontrabasie budujący fundament tej harmonii – Ion Virlan,
🥁 Narzucający rytm na perkusji – Piotr Zarecki i złoto w zespole czyli
🎷 saksofon Jakuba Luboińskiego, ale i jego 🎤wokal.
Przyjdź i zobacz to jedyne w Polsce wydarzenie w 3 odsłonach. Koktajle, wyśmienite menu, atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji. Show z burleską na najwyższym poziomie!
OBSADA:
Scenariusz, produkcja i choreografia – Kinga Malewska
Burleska: Lillet L’amour i Red Juliette
Prowadzenie i wokal: Wojtek Lechończak – Cieniu,
Piano – Sebastian Łobos,
Wokal – Kate Rex
Taniec i przygotowanie taneczne – Anna Yefimenko/ Miss Erida
Taniec – Karolina Świetlaga
Kontrabas – Ion Virlan,
Perkusja – Piotr Zarecki
Saksofon i wokal – Jakub Luboiński
Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Nie zabraknie akompaniamentu na żywo i niezastąpionego Sebastiana Łobosa i jego Bandu!
Kinga Malewska
Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa amerykańskiego Broadway u. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną. Styl tego kolektywu, charakteryzuje różnorodność repertuaru i wyczucie stylu dzięki czemu, święci sukcesy zarówno w przestrzeniach eventowych, jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej Polsce i nie tylko.
SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW- jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność – teraz dostępne na imprezie biletowanej.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →