SHE WANTS REVENGE | Warszawa

SHE WANTS REVENGE | Warszawa

20 września 2023, Środa

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Jedna z najbardziej wyjątkowych grup sceny darkwave i post-punk, She Wants Revenge zawita do Polski na dwa niezapomniane koncerty! Już 19 września 2023 roku energia i melancholia zespołu wypełnią wnętrze Starego Klasztoru we Wrocławiu, oraz dzień później warszawskiej Hydrozagadki!

She Wants Revenge zdobyli serca słuchaczy na całym świecie swoim niepowtarzalnym brzmieniem, które łączy elementy post-punku, darkwave’u i elektroniki. Ich teksty pełne są tęsknoty, namiętności i emocji, a ich muzyka zaprasza do introspekcji i głębokiego zanurzenia w melancholijny świat. Od ich przełomowego debiutanckiego albumu z 2006 roku, zyskali miano ikon alternatywnej sceny muzycznej. Ich muzyka wywołuje porównania do takich zespołów jak Interpol, Depeche Mode czy The Bravery. Po trasie koncertowej z Depeche Mode, powrócili w 2007 roku z albumem “This Is Forever”. Następnie She Wants Revenge wydało dwa EP, “Save Your Soul” z 2008 roku oraz “Up & Down” z roku kolejnego. Trasa koncertowa z zespołem Psychedelic Furs przygotowała drogę do wydania trzeciego albumu zespołu, “Valleyheart”, w 2011 roku. Koncerty She Wants Revenge są zawsze pełne nastroju i emocji, a ich mroczne brzmienie porusza słuchaczy na głębokim poziomie. To wyjątkowa okazja, by doświadczyć ich wyjątkowej energii na żywo i zanurzyć się w ich melancholijnej muzyce.

SHE WANTS REVENGE

📅19.09.2023
📍Wrocław, Stary Klasztor

📅20.09.2023
📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡️ SHE WANTS REVENGE (USA) – dark wave, post-punk

🌐 www.facebook.com/OfficialSheWantsRevenge/
🌐 www.instagram.com/shewantsrevenge/
🌐 www.shewantsrevenge.com

🔈 “Tear You Apart” – www.youtube.com/watch?v=ixw_bLVUL34
🔈 “Written In Blood” – www.youtube.com/watch?v=YbeBLvMFAcs
🔈 “Sister” – www.youtube.com/watch?v=mGXCwu8ssGI

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

SHE WANTS REVENGE | Warszawa | 20 września 2023, Środa, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →