Selavi w Próżności

Selavi w Próżności

14 stycznia 2023, Sobota

Próżność

Niepodległości 8a, Poznań

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Rezydenci Selavi w Próżności ✨
Noc pełna Próżnych Przygód, dobrego brzmienia, nieoczywistych koktajli i wszechobecnego blasku 💫
Marcin Cudny – DJ wychowany na brzmieniach muzyki lat 80. Umiejętność poruszania się między różnymi gatunkami muzycznymi pozwala mu na kreowanie lekkich brzmień house z domieszką funku, disco, deep i afro.
Dzięki różnorodności brzmień, jego sety zadowolą każdego, nawet najbardziej wybrednego słuchacza. Potrafi przejąć muzyczną kontrolę nad tłumem i dostosować się do jego oczekiwań. „Dążę zawsze do tego, aby to, co robię, było interesujące zarówno dla słuchaczy, jak i dla mnie.”
DJ HAADE – Gość topowych klubów oraz najwiekszych festiwali w Polsce (Opener, OWF, KLF, Woodstock) Ze swoją muzyczną selekcją zwiedził również parkiety m.in. we Francji, Chorwacji, Bułgarii, Dubaju.
Przed laty mocno związany z podziemną sceną hip-hopową. Jego repertuar od początku mocno inspirowany elektroniką, czarnymi brzmieniami ameryki i połamanymi perkusjami z Wysp Brytyjskich. Aktualnie gatunkami wokół, których tworzy swoje sety to deep house, tech house, afro house, progressive/melodic house. Lubi wracać do oldschoolu w muzyce House jak i Hip- hopie & R’N’B.
Sala Szampańska:
⚜️ SIMO&BISKUP
🪩 Wstęp: +18
🪩 Wejście: do 23:00 – free
po 23:00 – 30PLN
🪩Selekcja/dress code: wyjątkowość
🪩Rezerwacje / Loże: 506 203 214

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →