Seanse przyjazne sensorycznie w Kinie Muza | wrzesień 2022 - czerwiec 2023

Seanse przyjazne sensorycznie w Kinie Muza | wrzesień 2022 – czerwiec 2023

26 listopada 2022, Sobota

Kino Muza

Święty Marcin 30, Poznań

Start: godz. 12:00

Podziel się:

🔵 Kino Muza jako kino partnerskie Fundacji Pomoc Autyzm zaprasza na familijne seanse przyjazne sensorycznie dla dzieci ze spektrum autyzmu.
🔵 Spotykamy się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (uwaga! wyjątek w grudniu – trzecia sobota) o godz. 12:00 w przytulnych wnętrzach sali nr 2.

👉 Najbliższy seans to:
16.11, godz. 12:00
„PRZYTUL MNIE. POSZUKIWACZE MIODU”
reż. Anna Błaszczyk | Polska, Chiny 2022 | 70’
Mały Miś marzy o urodzinowym miodowym torcie. Niestety, Tatuś Miś nie może spełnić życzenia – wszystkie ule w lesie są już puste! Trzeba wyruszyć do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta.
Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki z zapasami złotego przysmaku. Nic nie uchowało się także w owadzich kryjówkach. Po podsłuchaniu rozmowy pszczół Mały Miś wie, że mnóstwo miodu znajdzie w tajemniczej Złotej Krainie, która na skraju lasu. Choć jego tata najchętniej zostałby w norze i uciął sobie drzemkę, niedźwiadek przekonuje go do wspólnego ruszenia ku przygodzie. To ma być jego pierwsza w życiu dłuższa wycieczka, dzięki której udowodni, że jest samodzielny i odważny! Animacja powstała na podstawie książki Proszę mnie przytulić Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak.

Dołączając do tego wydarzenia będziesz mieć pewność, że nie przegapisz kolejnych przyjaznych tytułów 🙂
🔵 Seans przyjazny sensorycznie to specjalny seans dedykowany wszystkim tym, którzy z powodu szczególnego odbioru otaczającego świata chcieliby obejrzeć film w kinie w wyjątkowych warunkach.
🔵 Dostosowanie seansu polega na zmianie natężenia oświetlenia oraz dźwięku, tak, by doświadczenie oglądania filmu na dużym ekranie uczynić maksymalnie przyjazne nadwrażliwym zmysłom. Przed seansem nie wyświetlamy reklam ani zwiastunów, by nie rozpraszać uwagi widzów. W trakcie pokazu nie obowiązuje zasada całkowitej ciszy – można komentować film, śpiewać piosenkę razem z bohaterem, tańczyć razem z nim, wyrażać ekscytację i wędrować po sali.

🔵 Bilety na seans wrześniowy w ramach Festiwalu Kino Dzieci:
15 zł – normalny
13 zł – z KRD
🔵 Bilety na pozostałe seanse przyjazne sensorycznie:
14 zł – normalny
12 zł – z KRD
Na każdy seans przyjazny sensorycznie obowiązuje bilet bezpłatny dla jednego opiekuna dziecka po okazaniu w kasie kina orzeczenia o niepełnosprawności, orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego lub wypisu diagnozy – zachęcamy do rezerwacji biletów telefonicznie lub mailowo: 61 852 34 03 / muza@kinomuza.pl
Organizujemy również seanse przyjazne sensorycznie na zamówienie grup zorganizowanych – informacje pod adresem m.nowicka@kinomuza.pl
Bilet grupowy: 12 zł (opiekunowie grupy uczestniczą w sensie bezpłatnie)

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →