sanah

sanah / Kolońska i szlugi Tour / Sopot/Gdańsk

21 listopada 2021, Niedziela

ERGO ARENA

Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Po wielkim sukcesie debiutanckiej trasy #NoSory Tour, sanah nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w nową trasę koncertową, promującą jej album „Irenka”.
Czas na nowy rozdział i przygodę w którą sanah-Irenka zabierze swoich fanów. Kolońska i szlugi Tour rusza 31 października 2021 w Warszawie. Podczas trasy sanah zaprezentuje swoje utwory z ostatniej płyty “Irenka” takie jak: “ten Stan”, “Ale jazz!”, “2:00” czy “etc. (na disco)”. Bliżej poznamy również utwór tytułowy… a może nie? sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.
📣 GOLDEN CIRCLE 📣
Dla wszystkich, którzy podczas koncertu chcą być blisko sceny, przygotowaliśmy strefę Golden Circle. Dzięki niej będziecie mieć sanah na wyciągnięcie ręki!
🕶 PAKIETY TO BYŁ DOBRY DZIEŃ 🕶
Na każde miasto przewidzianych jest 20 pakietów „To był dobry dzień” w ramach których będziecie mieli możliwość spotkania się z sanah, zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz otrzymacie unikalny zestaw gadżetów, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży (więcej szczegółów wkrótce). Pakiet obejmuje również bilet na koncert do strefy Golden Circle.

🎟 BILETY 🎟
Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży w piątek, 16 lipca 2021, o godzinie 10:00. Przedsprzedaż biletów dostępna będzie już w czwartek, 15 lipca 2021, od godziny 10:00.
Pakiety „To był dobry dzień” będą dostępne od piątku.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →