SalsaCentral – Festiwal Tańca w Ogrodach Śródmieście

23 czerwca 2024, Niedziela

Ogrody Śródmieście

Wielkopolska 19, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Przed nami niezwykłe wydarzenie – Festiwal Tańca! 💃🕺

Przygotowaliśmy dla Was dwa dni pełne tańca, muzyki i niesamowitych wrażeń. 🎉

📆 Sobota, 22 czerwca

⏰ Godz. 13:00-14:00

Festiwal rozpoczniemy od spektakularnej parady szkół tańca oraz zespołu Bloco Pomerania! Parada wystartuje z al. Wojska Polskiego i zakończy się w Ogrodach Śródmieście. To idealna okazja, aby podziwiać różnorodność stylów tanecznych i poczuć energię pulsującej muzyki.

Bateria de Samba Bloco Pomerania

To potężna, brazylijska maszyna perkusyjna prowadzona przez wykładowcę Akademii Sztuki w Szczecinie, Rafała Krzanowskiego. Ekspresja i energia rytmu nie pozostawia nikogo obojętnym, wciągając w wir tańca i dobrej zabawy, pozwala poczuć mocny zbiorowy puls – zapewniają muzycy.

Wstęp bezpłatny!

📆 Niedziela, 23 czerwca

⏰ Godz. 20:00

W niedzielę wieczorem zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu SalsaCentral. 💃

Ta grupa doświadczonych muzyków przybliża nam prawdziwe oblicze tanecznej muzyki, znanej szerzej jako salsa. Na scenie SalsaCentral stawia na muzyczną różnorodność. Skomponowane z instrumentów dętych, timbalesów, congi, gitary basowej, fortepianu i guiro unikalne brzmienie tworzy dynamiczne spektrum dźwięków. To zestawienie daje nam wyjątkowy klimat i energię, która sprawia, że trudno jest usiedzieć w miejscu!

Jeśli szukasz emocji, która porwie Cię do tańca i zaniesie w krainę latynoskiego rytmu, SalsaCentral jest gotowe spełnić Twoje oczekiwania. Ich muzyka to nie tylko dźwięki – to przeżycie, które zostawia niezapomniane wspomnienia na długo.

Nie przegapcie tego wyjątkowego festiwalu, pełnego rytmów, tańca i niezapomnianych chwil. Do zobaczenia w Ogrodach Śródmieście! 🌱

Śledź wydarzenie na Facebooku aby być na bieżąco.

SalsaCentral – Festiwal Tańca w Ogrodach Śródmieście | 23 czerwca 2024, Niedziela, Ogrody Śródmieście

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →