RYSY (DJ set) @ Transformator

RYSY (DJ set) @ Transformator

2 maja 2024, Czwartek

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Warszawski duet 𝐑𝐘𝐒𝐘 tworzą producenci Wojtek Urbański oraz Łukasz Stachurko. Ich muzyka to wypadkowa 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐞𝐬𝐲𝐰𝐧𝐲𝐜𝐡, tanecznych rytmów zbudowanych na kanwie 𝐦𝐞𝐥𝐚𝐧𝐜𝐡𝐨𝐥𝐢𝐣𝐧𝐲𝐜𝐡, a jednocześnie chwytliwych melodii.

Duet, okrzyknięty objawieniem polskiej sceny elektronicznej, od debiutu zagrał blisko 200 koncertów, gościli na wszystkich dużych festiwalach (𝐓𝐚𝐮𝐫𝐨𝐧 𝐍𝐨𝐰𝐚 𝐌𝐮𝐳𝐲𝐤𝐚, 𝐀𝐮𝐝𝐢𝐨𝐫𝐢𝐯𝐞𝐫, 𝐎𝐟𝐟 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥, 𝐎𝐩𝐞𝐧𝐞𝐫) i został nagrodzony Frederykami w kilku kategoriach. Artyści wystąpią we Wrocławiu, w klubie, w którym elektronika wybrzmiewa najpełniej – w Transformatorze przy ulicy Tęczowej 57. Będzie to dla duetu powrót do sprawdzonej przez nich miejscówki!

youtu.be/Jo2NPos2jOU

youtu.be/OkgJsxHi6RY

Support przed Rysami da 𝐒𝐳𝐲𝐦𝐨𝐧 𝐖𝐞𝐢𝐬𝐬 – producent zarówno elektro-death-metalu, jak symfoniczno-elektronicznego giganta 𝐖𝐞𝐢𝐬𝐬 𝐕𝐢𝐝𝐞𝐨 𝐎𝐫𝐜𝐡𝐞𝐬𝐭𝐫𝐚. Jego 𝐫𝐨𝐦𝐚𝐧𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞 i 𝐦𝐮𝐳𝐲𝐤𝐚𝐥𝐧𝐞 𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐨 otworzyło instytut Records. Remiksowali go giganci gatunku: Stanislav 𝐓𝐨𝐥𝐤𝐚𝐜𝐡𝐞𝐯 oraz 𝐍𝐞𝐢𝐥 𝐋𝐚𝐧𝐝𝐬𝐭𝐫𝐮𝐦𝐦. Po serii singli w 𝐒𝐭𝐢𝐥 𝐯𝐨𝐫 𝐓𝐚𝐥𝐞𝐧𝐭, zamykał główna scenę 𝐀𝐮𝐝𝐢𝐨𝐫𝐢𝐯𝐞𝐫 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥.

youtu.be/_olvH7ZO4HE

youtu.be/bXkXb_wWTVw

Drugą scenę klubu oddajemy dziewczynom z Fantastic Disco Club.

𝐋𝐈𝐍𝐄𝐔𝐏 for two stages:

“BOWL” MAIN STAGE:

RYSY DJ set

Szymon Weiss (hybrid)

SECOND STAGE by Fanstastic Disco Club:

Julia Waskan

brushchinska

bous

𝐒𝐓𝐀𝐑𝐓:

23:00

𝐓𝐀𝐗:

50 presale, 60 gate

PRESALE: soon

______

Powerful melancholic duo RYSY with a gig at Transformator club.

Легенда польської меланхолійної електроніки виступить у Вроцлаві.

RYSY (DJ set) @ Transformator | 2 maja 2024, Czwartek, Transformator

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →