ROMARE (live) | WARSZAWA

ROMARE (live) | WARSZAWA

3 maja 2024, Piątek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Brytyjski producent Romare zaprezentuje na żywo swoją wyjątkową twórczość już 3 maja w warszawskim klubie Niebo!

Romare to pseudonim pochodzącego z Londynu producenta Archiego Fairhursta, który muzyk przybrał na cześć amerykańskiego artysty Romare Beardena. Tak jak on bowiem swoje działania opiera na sztuce kolażu – Fairhurst wychodzi z założenia, że żaden miłośnik muzyki nie jest w stanie być przywiązanym tylko do jednego jej gatunku i myśl ta wydaje się być kluczowa dla jego poczynań. Muzyka Romare bowiem jest ciężka do zakwalifikowania pod kątem gatunku: oczywiście, od razu wiemy, że mamy tu do czynienia z elektroniką, ale poprzez wykorzystywane przez kompozytora sampli z rejonów afrykańskiego folku, jazzu, hip-hopu, downtempo czy afrobeat’u jego twórczość tylko zyskuje na unikalności. Ewolucje jego muzycznych zainteresowań najlepiej oddaje dyskografia Archiego, którą na tę chwilę zamyka wydany w 2022 roku album “Fantasy”. Serce producenta jednak ciągle bije w rytmie muzyki tanecznej, o czym będziecie mogli się przekonać już na początku maja w warszawskim Niebie, gdzie Romare zaprezentuje swoje kawałki na żywo!

ROMARE (live)
📅3.05.2024
📍Warszawa, Niebo
drzwi 19:00, start 20:00

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica
📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/
🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ROMARE (Wielka Brytania) – elektronika
🌐 www.facebook.com/romaremusic
🌐 www.instagram.com/romaremusic

ROMARE (live) | WARSZAWA | 3 maja 2024, Piątek, NIEBO

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →