Reto

ReTo STX 4EVER TOUR 2024: Największa Muzyczna Podróż Wiosną!

12 kwietnia 2024, Piątek

Polska

Polska, Polska, cały kraj

Start: godz. 20:00

Podziel się:

“ReTo STX 4EVER TOUR 2024: Najbardziej Osobista Muzyczna Podróż Wiosną!”

Przygotujcie się na niezapomniane przeżycie! Wiosną 2024 roku ReTo, czyli Igor Bugajczyk, wyruszy w swoją najbardziej osobistą trasę koncertową – STX 4EVER TOUR. Pięć największych miast Polski, pełnia energii i mocnych dźwięków, to recepta na muzyczny rollercoaster, który z pewnością dostarczy intensywnych emocji.

To nie tylko koncerty, ale wyjątkowe spotkanie z ikoną polskiej sceny hiphop/rap. ReTo obiecuje dostarczyć niezapomniane wrażenia, prezentując największe hity z dotychczasowej części swojej muzycznej podróży. Kwiecień stanie się miesiącem, który warto już teraz zaplanować, ponieważ to będą jedyne koncerty klubowe artysty w 2024 roku!

Igor Bugajczyk jest niekwestionowaną ikoną polskiej sceny muzycznej, z unikalnym flow i rewolucyjnym podejściem do muzyki. Jego twórczość nie tylko zdobyła ogromną popularność, ale także inspiruje innych do poszukiwania nowych wyzwań. Teksty ReTo dotykają głębokich tematów osobistych, oddając wrażliwość artysty na świat wokół niego.

Z ponad dekadowym stażem na scenie, ReTo zdobył uznanie za takie utwory jak “Billy Kid,” “Blask,” czy “BMW,” które przyciągnęły uwagę milionów fanów i stały się symbolami jego twórczości. Najnowszy album “STYXXX” to nie tylko komercyjny sukces, ale również krok w rozwoju artysty. Wraz z płytą powstał ruch o tej samej nazwie, który kieruje ReTo w stronę działań artystycznych i odzieżowych, świadcząc o jego wpływie na kulturę.

Bądźcie częścią tej wyjątkowej trasy – STX 4EVER TOUR! Sprawdźcie daty:

Znajdź więcej informacji na oficjalnych profilach ReTo na Facebooku [@23BOA] i Instagramie [@reto_synku]. To będzie muzyczna podróż, której jeszcze nie doświadczyliście! Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!

ReTo STX 4EVER TOUR 2024: Największa Muzyczna Podróż Wiosną! | 12 kwietnia 2024, Piątek, Polska

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →