Recepcja Dźwięku: Skalpel (AV set)

Recepcja Dźwięku: Skalpel (AV set)

25 lipca 2021, Niedziela

Recepcja

Ruska 46a, Wrocław

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Skalpel – legenda polskiej elektroniki – już 25. lipca zagra pod neonami na Ruskiej 46! 🔴
Duet Igora Pudło i Marcina Cichego zawiązał się we Wrocławiu u progu XX wieku. Od tego czasu producenci wydali szereg fantastycznie przyjętych albumów, między innymi w prestiżowej wytwórni Ninja Tune 💽
Ostatni z nich, “Highlight”, to – jak mówią sami muzycy – dokument radosnej, twórczej eksplozji. Skalpel nabrał oddechu i wrócił z najbardziej zróżnicowaną rytmicznie i najbogatszą harmonicznie płytą w dyskografii. Przez ostatnie lata zespół koncertował z big bandem, wykonując swoje studyjne kompozycje w aranżacjach na 17 osobową orkiestrę.
✨ W neonowym podwórku zaprezentują nowy materiał, przygotowany specjalnie na tę okazję. Sami nie wiemy czego się spodziewać – czy będzie to powrót do korzeni duetu, czy może eklektyczna wycieczka w nieznane?
Przekonamy się już w te wakacje!
💬 Koncert poprzedzi spotkanie z zespołem, organizowane pod banderą Dogrywek, we współpracy z Barbarą.
O cyklu Recepcja Dźwięku:
Recepcja Dźwięku to cykl pięciu wydarzeń, na które zaprasza Klubokawiarnia Recepcja. Historia podwórka Ruska 46 jest nierozerwalnie związana z ruchami oddolnymi, alternatywnymi, wpisującymi się w bogate tradycje wrocławskiej kontrkultury. Dlatego do zagrania w tej oświetlonej zabytkowymi neonami przestrzeni zaprosiliśmy artystów reprezentujących najciekawsze nurty polskiej sceny niezależnej.
W te wakacje na Ruskiej 46 zagrają:
27.06 Nagrobki
25.07 Skalpel
1.08 Daniel Szlajnda i Bartosz Kruczyński
22.08 wydarzenie specjalne
26.09 Włodi


Zobacz także