Recepcja dźwięku: Junket [UA]

23 lutego 2023, Czwartek

Recepcja

Ruska 46a, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Już sam początek ukraińskiego zespołu Junket zawiązała improwizacja – Georgy Valchuk i Nikolai Shostov swój pierwszy koncert zagrali na pewnej wystawie sztuki, podczas której stworzyli prawdziwą symbiozę elektroniki i żywych instrumentów 💫 Publiczność szybko straciła orientację, w którym momencie organiczne brzmienie saksofonu i fletu transformuje w pogłosowe, bezkresne pasaże dźwiękowe.
Odkąd w zespole pojawił się Dima Sazonov i jego niesione na freestyle’u teksty, kompozycje Junket zyskały jeszcze więcej spontanicznej energii i lekkości. Chcesz usłyszeć, jak brzmi muzyka tworzona bezpośrednio na Twoich oczach? Przyjdź na koncert do Recepcji już 23 lutego ☄️☄️☄️
Soundcloud: goo.gl/hske4a
Facebook: m.facebook.com/jnket/

Recepcja Dźwięku to cykl koncertów w Klubokawiarni Recepcja. Historia podwórka Ruska 46 jest nierozerwalnie związana z ruchami oddolnymi, alternatywnymi, wpisującymi się w bogate tradycje wrocławskiej kontrkultury. Dlatego do zagrania w tej oświetlonej zabytkowymi neonami przestrzeni zaprosiliśmy artystów reprezentujących najciekawsze nurty polskiej sceny niezależnej.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →