RAVE THE REQVIEM | Warszawa

20 lutego 2024, Wtorek

VooDoo Club

Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pionierzy szwedzkiego industrial metalu – Rave The Reqviem, wystąpią na jedynym koncercie w Polsce podczas swojej trasy promującej najnowszy album “EX-EDEN”. Koncert odbędzie się 20 lutego w warszawskim klubie VooDoo.

Nowoczesna hybryda metalu z elektroniką w zestawie z porywającymi refrenami i majestatycznymi symfoniami – twórczość Rave The Reqviem od początków działalności zespołu budzi zainteresowanie słuchaczy, a z płyty na płytę grupa gromadzi coraz większą ilość wyznawców swojego kościoła. Wydany w 2014 roku nakładem wytwórni DWA debiutancki album formacji stał się najlepiej sprzedającym się materiałem w historii labelu, co zaprocentowało przenosinami zespołu do niemieckiej Out Of Line Music. Na fali sukcesów krążków “FVNERAL [sic]” (2018), “STIGMATA ITCH” (2020) RTR nie zatrzymują się i na początku października podzielili się ze światem swoim piątym albumem “EX-EDEN” i to w ramach jego promocji zespół odwiedzi 20 lutego Warszawę, gdzie wystąpi w klubie VooDoo.

RAVE THE REQVIEM

📅20.02.2024
📍Warszawa, VooDoo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

RAVE THE REQVIEM | Warszawa | 20 lutego 2024, Wtorek, VooDoo Club

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →