Raul Midón

Raul Midón

2 października 2023, Poniedziałek

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Raul Midón – gitara, wokal

Współpracował z niezliczonymi legendami muzyki, jak np. Herbie Hanckock,Sting czy Shackira. Występował m.in. w programach Davida Lettermana i Jimmy’ego Kimmela, a „The New York Times” napisał niegdyś o nim: jednoosobowy zespół, który zmienia gitarę w orkiestrę, a swój głos w chór.

Midón to piosenkarz, autor tekstów, gitarzysta oraz inżynier dźwięku. Uczestniczył w procesie powstawania ponad 60 płyt, spośród których wiele zdobyło nagrodę Grammy. W 1999 roku dołączył do zespołu koncertowego Shakiry. W tym samym czasie tworzył własną muzykę oraz podpisał umowę z wytwórnią Warner Chappel. Po odejściu ze składu Shakiry i przeprowadzce do Nowego Jorku oraz debiucie w Carnegie Hall, podjął współpracę z legendarnym reżyserem Spikem Lee przy filmie „She Hate Me”. Nieco później został zauważony przez legendarnego producenta Arifa Mardina, wskutek czego podpisał kontrakt wytwórnia Manhattan Records, dzielącą pod szyldem legendarnej oficyny Blue Note.

Raul współpracował z niezliczonymi legendami branży, takimi jak Herbie Hancock, Sting, Terence Blanchard i Dianne Reeves. W latach 20217-18 Otrzymał dwie nominacje do nagrody Grammy za albumy „Bad Ass and Blind” i „If You Really Want”. W 2021 roku jego album „The Mirror” został nominowany do nagrody A2IM Libera Awards w kategorii Najlepszy Album Jazzowy. Obecnie nadal z powodzeniem koncertuje, pisze, nagrywa i pracuje nad swoją powieścią “Tembererana”.

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Raul Midón | 2 października 2023, Poniedziałek, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →