Ralph Kaminski “Bal u Rafała” – KRAKÓW II TERMIN

10 grudnia 2022, Sobota

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

bramka – 18:30
start – 20:00

Będzie trwał u Rafała bal, bal u Rafała… Zapraszamy na jesienno-zimową trasę promującą album „Bal u Rafała” 💃🕺

RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał prestiżowy Paszport „Polityki”, będący symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty.

Ralph Kaminski wydał 4 albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019), “KORA” (2021) oraz najnowszy „Bal u Rafała”. Pierwsze trzy uzyskały status „Złotej płyty”, a „Bal” wkroczył na drogę do złota! Twórczość Ralpha jest ciepło przyjmowana przez krytyków, a także przez branżę muzyczną, czego wyrazem były nominacje do nagrody Fryderyk 2020 dla „Młodości” i Ralpha jako producenta muzycznego oraz otrzymane Fryderyki 2022: „KORA” została uznana za najlepszą płytę w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, a sam Ralph otrzymał statuetkę jako Artysta Roku.

Płyta „Bal u Rafała” ukazała się 31 sierpnia. Album zawiera 10 autorskich kompozycji, za produkcję których odpowiada sam artysta. Na płycie znajdują się single: „Bal u Rafała”, „Duchy”, „Krystyna” oraz „Planeta i ja”.

W tym roku Ralph wystąpił na największych polskich festiwalach, a całe letnie tourne z towarzyszeniem My Best Band In The World objęło niemal 40 koncertów.

Klubowa trasa koncertowa promująca nową płytę rozpocznie się w połowie listopada i potrwa aż do wiosny. Będzie trwał u Rafała bal, bal u Rafała!

„Planeta i ja” www.youtube.com/watch?v=LYdjD9AGZvY
„Krystyna” www.youtube.com/watch?v=KX1kg8wWTPo
„Duchy” www.youtube.com/watch?v=WbE-x0hZjiY
„Bal u Rafała”: www.youtube.com/watch?v=TBvK5qCa_k0

Ralph Kaminski online:
WWW: ralphkaminski.com
FB: www.facebook.com/kaminskiralph
IG: www.instagram.com/ralphkaminski
TT: www.tiktok.com/@ralphkaminski

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Ralph Kaminski “Bal u Rafała” – KRAKÓW II TERMIN | 10 grudnia 2022, Sobota, Klub Studio

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →