RADEK BIELECKI (KABARET NEO-NÓWKA) | KONCERT

RADEK BIELECKI (KABARET NEO-NÓWKA) | KONCERT

9 listopada 2023, Czwartek

Nowa Dekadencja Szczecińskie Centrum Kultury

Ul. Partyzantów 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆  Radek Bielecki, bezsprzeczny fundament wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka wyrusza w trasę koncertową promującą jego pierwszą autorską płytę pt. „Za darmo…”.

Przyszedł w końcu czas aby wyciągnąć z szuflady dziesiątki autorskich tekstów, które tną współczesne czasy jak bicz skórę, zmuszają do refleksji nad życiem, nad kondycją światopoglądową naszego kraju, nad płytkością słów i działań, którym bezwiednie ulegamy każdego dnia. A to wszystko okraszone iście „neonówkowym” żartem, humorem i zaskakującymi naszymi polskimi puentami (nie francuskimi pointami!) – to ważne!

W koncert smacznie wpleciony jest „wysublimowany kącik poetycki”, w którym Radek Bielecki “deklamuje” swoje wiersze zebrane w tomiku pt. „Wiersze dla Cieci” – są to wiersze dziecięce z dużą nutą dorosłego spojrzenia. Każdemu wersowi i każdej strofie towarzyszą salwy śmiechu publiczności. Tomik wierszy jest częścią dużej akcji charytatywnej na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Przedpremierowe koncerty Radka Bieleckiego w 2023r. pokazały, że publiczność uwielbia członków Kabaretu Neo-Nówka – również w ich solowych projektach – wypełniając sale koncertowe do ostatniego miejsca.

Radkowi Bieleckiemu na scenie towarzyszy pięcioosobowy zespół fantastycznych muzyków znanych ze wszystkich najważniejszych i największych scen naszego kraju. To oni są winni aranżów muzycznych Radka:

– Dawid Korbaczyński – gitara (założyciel i aktualny twórca sukcesu zespołu Mikromusic, dodatkowo gitarzysta w bandach Stanisława Soyki, Kuby Badacha czy Meli Koteluk)

– Rober Jarmużek – piano (pianista Mikromusic, twórca Coherence Quartet)

– Michał Maliński – perkusja (perkusista „Męskie Granie” oraz dowódca sekcji rytmicznych Kasi Nosowskiej, Grubsona czy Jareckiego)

– Piotr Mazurek – bas (niskie tony Kamila Bednarka)

– Wojciech Szklarkowski – akordeon (główny miech Neo-Nówki i formacji Żarówki)

Tego koncertu nie można przegapić!

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

RADEK BIELECKI (KABARET NEO-NÓWKA) | KONCERT | 9 listopada 2023, Czwartek, Nowa Dekadencja Szczecińskie Centrum Kultury

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →