QUO VADIS | HOUSE OF DEATH | Szczecin

QUO VADIS | HOUSE OF DEATH | Szczecin

29 czerwca 2024, Sobota

Dom Kultury Słowianin

Korzeniowskiego 7, Szczecin

Start: godz. 18:30

Podziel się:

Wspólna trasa HOUSE OF DEATH i QUO VADIS – „LABYRINTH OF DEATH 2024” promująca nowe płyty obu zespołów: „Bienvenido a La Casa de La Muerte” – House of Death oraz „Labirynth” – QUO VADIS to okazja na specjalny koncert w Szczecinie będący kulminacją wiosenno-letniej części trasy !!!

Dla QUO VADIS to będzie pierwszy koncert od 5 lat w Szczecinie oraz pierwszy koncert w nowym, wyremontowanym, macierzystym Klubie SŁOWIANIN, z którym zespół współpracuje od prawie 40 lat !!! Na koncercie nie zabraknie wspaniałych gości, wspólnych wykonów, szatańskiej zabawy, miłego dla ucha hałasu, wariacji pod sceną !!!

Koncert uświetni młoda blackmetalowa szczecińska gwiazda zespół EZGUL !!! Kto nie zna to niechaj za rekomendacje posłużą słowa , które wypowiedział Skaya: „Kto wie czy za kilka lat to Quo Vadis nie będzie supportował EZGULa – czego oczywiście im życzę i trzymam kciuki !!!”

Cena biletów w przedsprzedaży 66,6 zł !!! 😉😊 w dniu koncertu 80,-, ale proponujemy nie czekajce na 80,- bo cena z przedsprzedaży „robi robotę” 😉

QUO VADIS | HOUSE OF DEATH | Szczecin | 29 czerwca 2024, Sobota, Dom Kultury Słowianin

Biletomat.pl
66 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →