Przed premierą: Paulina Wróblewska

Przed premierą: Paulina Wróblewska

15 grudnia 2022, Czwartek

Impart

Mazowiecka 17, Wrocław

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Zapraszamy na kolejną edycję koncertowego cyklu Przed premierą! 🎙
🎼 15 grudnia w Impart Cafe wystąpi Paulina Wróblewska, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz wokalistyki jazzowej w Policealnym Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego.
🎹 Wydała dwie płyty: „Moja Alabama” (z utworami z repertuaru Ludmiły Jakubczak) i autorską EPkę „Wiatr”.
Paulina jest również laureatką konkursów wokalnych. Do jej najważniejszych osiągnięć należą:
▪️ I miejsce na 13. Ogólnopolskim Festiwalu Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA w Barcinie
▪️ I miejsce na 5. edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego
▪️ I miejsce na 12. edycji Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie”- Grand Prix na Kaczmarski Encore Festival w Gdyni 2019.
▪️ Została także finalistką 41. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz 20. i 22. edycji Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej.
🎸 Paulinie na scenie towarzyszyć będzie Rafał ROKI Rokicki: gitarzysta młodego pokolenia, rozwijający skrzydła na jazzowej scenie. Absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach i Wydziału Jazzu ZPSM Bednarska w Warszawie. Aktywnie działający i koncertujący muzyk z dużym doświadczeniem scenicznym. Tworzy własne kompozycje, łącząc jazz i improwizację z ambientowymi brzmieniami, elektroniką i niekonwencjonalnym wykorzystaniem gitar. Jest autorem solowego projektu ROKI, twórcą kwartetu MION i współtwórcą zespołu Mach.Roki.Xav.
🎤 Przed premierą to wyjątkowy cykl comiesięcznych muzycznych spotkań w Imparcie z młodymi obiecującymi artystami, którzy już w niedalekiej przyszłości mogą stanowić czołówkę polskiej sceny.
📌 Cykl jest okazją do usłyszenia ciekawych interpretacji piosenki literackiej i aktorskiej. Gospodarzem wieczorów – zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – jest wybitny znawca gatunku Bogusław Sobczuk.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →