Przed premierą: Joanna Gorzała

Przed premierą: Joanna Gorzała

16 marca 2023, Czwartek

Klub Firlej

Grabiszyńska 56, Wrocław

Start: godz. 18:00

Podziel się:

📣 Koncert z cyklu Przed premierą w nowej lokalizacji!
16 marca w Firleju czyli nowej przestrzeni Strefy Kultury Wrocław wystąpi Joanna Gorzała, Studentka III roku Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim (musical).
🎹 Artystka jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w Tarnobrzegu (klasa fortepianu).
🎙 Zadebiutowała na scenie muzycznej rolą Kim w musicalu „Miss Saigon” w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Za tę rolę otrzymała łódzką nagrodę „Złota Maska” za najlepszy debiut wokalno-aktorski w sezonie 2018/2019. W Teatrze Muzycznym w Łodzi brała również udział w premierze spektaklu “Preludia”.
🗣 Gościnnie występuje na kanale Studio Accantus. Obecnie bierze udział w próbach do nowej premiery Teatru Muzycznego w Łodzi “Złap Mnie Jeśli Potrafisz” w roli Brendy Strong.
🎤 Przed premierą to wyjątkowy cykl comiesięcznych muzycznych spotkań w Imparcie z młodymi obiecującymi artystami, którzy już w niedalekiej przyszłości mogą stanowić czołówkę polskiej sceny.
📌 Cykl jest okazją do usłyszenia ciekawych interpretacji piosenki literackiej i aktorskiej. Gospodarzem wieczorów – zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – jest wybitny znawca gatunku Bogusław Sobczuk.
❌ Do niedawna wydarzenia odbywały się przy ul. Mazowieckiej 17.
Od marca 2023 roku artyści prezentować się będą cyklicznie w Firleju.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →