Projekt Pralnia || Oliver Huntemann

Projekt Pralnia || Oliver Huntemann

11 lutego 2023, Sobota

Zaklęte Rewiry

Krakowska 100, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Hej People of Pralnia!

11 lutego – postanowiliśmy zamknąć pełen cykl naszej działalności.

Oliver Huntemann to artysta, który 24 marca 2014 roku wraz z 𝐏𝐑𝐎𝐉𝐄𝐊𝐓 𝐏𝐑𝐀𝐋𝐍𝐈𝐀 wyznaczył nowe standardy imprez klubowych dla naszego pięknego miasta. Teraz po blisko 10 latach Oliver otworzy z nami nowy rozdział, zamykając poprzedni.

Mocno doskwierało nam, że nie mielismy okazji pożegnać się z adresem Krakowska 100, dlatego postanowiliśmy spróbować naszych sił w magicznej sali Zakletych Rewirów. Nasze dotychczasowe przestrzenie zmieniły już swoje przeznaczenie, ale na pewno spotka Was w środku kilka miłych niespodzianek. Rewiry mają swój wyjątkowy i mocny charakter a my tej nocy spotęgujemy go mocno rozbudowaną techniką.

W sprzedaży będą też specjalne bilety na strefę VIP dostępne poza normalną sprzedażą, tylko poprzez bezpośredni kontakt z nami.

══════════════════
𝐋𝐈𝐍𝐄 𝐔𝐏 //

❖ 𝐎𝐋𝐈𝐕𝐄𝐑 𝐇𝐔𝐍𝐓𝐄𝐌𝐀𝐍𝐍
www.facebook.com/OliverHuntemannOFC
soundcloud.com/oliver-huntemann

══════════════════
𝐈𝐍𝐅𝐎 //

𝐕𝐄𝐍𝐔𝐄 // Zaklęte Rewiry, Krakowska 100
𝐃𝐀𝐓𝐄 // 11/02/2023
𝐑𝐔𝐋𝐄 // RESPECT EACH OTHER

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Projekt Pralnia || Oliver Huntemann | 11 lutego 2023, Sobota, Zaklęte Rewiry

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →