Poznań | Warsztaty kaligrafia nowoczesna - świąteczny Modern Calligraphy dla początkujących! | 27.11

Poznań | Warsztaty kaligrafia nowoczesna – świąteczny Modern Calligraphy dla początkujących! | 27.11

27 listopada 2022, Niedziela

Jagoda nie porzeczka

Antoniego Małeckiego 34, Poznań

Start: godz. 10:00

Podziel się:

27.11 g 10-13 Autorskie warsztaty Kaligrafii Nowoczesnej – Brush Letteringuje oraz Modern Calligraphy dla każdego – edycja świąteczna !
Razem ze mną poznaj techniki brush letteringu i modern calligraphy. Zapraszam Cię na 3 godzinną sesję z hand letteringem, podczas której poznasz nie tylko podstawy i narzędzia, ale także nauczysz się pięknie pisać oraz tworzyć plakaty, kolaże i wiele innych kreatywnych form.

Jaką wiedzę zdobędziesz podczas warsztatów?
– wstęp do kaligrafii – podstawy oraz narzędzia
– poznacz Brush Lettering/Modern i jego wariacje
– kroje liter i wzorniki alfabetu (w tym autorskie wzory krojów liter)
– paleta barw, dobieranie kolorów, mieszanie i blendowanie
– cieniowanie
– podstawowe zasady kompozycji i budowy liter
Każdy warsztat zakończony jest artystyczną kreacją, sprawdzającą zdobytą wiedzę podczas spotkania. Wspólnie tworzymy plakaty, kolaże, kartki i wiele ciekawych form plastycznych z użyciem kaligrafii nowoczesnej. Po zakończeniu kursu, uczestnicy wychodzą z przygotowaną przez siebie pracą, gotową do powieszenia na ścianie czy postawienia na biurku.

*na indywidualne życzenie grupy istnieje możliwość dopasowania tematycznego pracy np. do pory roku, zbliżających się świąt, etc.

Moduły warsztatów są dostosowane dla osób z poziomem podstawowym oraz rozszerzone o wersję dla osób z poziomem średnio zaawansowanym. O ogólnym poziomie zaawansowania warsztatów i tempie pracy decyduje grupa podczas spotkania.

Jakie narzędzia otrzymasz podczas warsztatów?
– narzędzia dostępne podczas samego spotkania czyli brush peny, papiery, pędzle, farbki, tusze, obsadki, stalówki etc.
– pakiet warsztatowy do samodzielnej pracy w domu
– wzorniki i materiały do samodzielnego druku (wysłane mailowo po warsztatach, poradnik plus wzorniki)
Informacje organizacyjno-techniczne
– koszt warsztatów – 250 zł Brush Lettering / 280zl Modern Calligraphy (cena zawiera narzędzia, materiały, poczęstunek, kawa i herbata) – obowiązują zapisy!
– płatność za warsztaty – w momencie rezerwacji miejsca warsztatowego należy uiścić opłatę rezerwacyjną w kwocie 100 zł (tylko płatność przelewem) Pozostała kwota powinna zostać opłacona na tydzień przed rozpoczęciem warsztatów. Jest mozliwość zapłacenia od razu szybkim przelewem(karta, blik itp) lub poprzez usługę PayPo (możliwość rozłożenia opłaty na raty) W przypadku braku kontaktu i wpłaty rezerwacji po 7 dniach następuje zwolnienie miejsca i anulowanie zamówienia. Jeśli potrzebujesz rozłożyć płatność w czasie napisz do mnie -> kontakt@pracowniapatki.pl – dogadamy się 🙂
– odwołanie uczestnictwa w warsztatach – w przypadku odwołania miejsca na warsztaty, opłata rezerwacyjna nie jest zwracana. W przypadku opłaty całości uczestnictwa w warsztatach oraz zwolnienia miejsca w terminie 48 godzin przed planowaną datą wydarzenia, koszty uczestnictwa nie są zwracane
– odwołanie z przyczyn organizatora – w przypadku odwołania wydarzenia z przyczyn Organizatora, całość opłaty zostaje zwrócona w terminie 5 dni
Miejsce spotkania: sklep Jagoda Nie Porzeczka
Termin: GR I 26.11.2022 g 15-18 Brush Lettering
GR II 27.11.2022 g 10-13 Modern Calligraphy
Zapisy przez stronę: pracowniapatki.pl/warsztaty

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →