POLOR: Mia Twin / Aluto / Bassment @Transformator

POLOR: Mia Twin / Aluto / Bassment @Transformator

23 lipca 2022, Sobota

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Polor – «kultura towarzyska»
«cecha tego, co jest wykwintne i wytworne»

Przez polor kreujemy kulturę i brzmienia które nas inspirują
Tej nocy główną role odegrają mrok, techniczny house oraz techno.
W podróż zabiorą was:
🌙 Bassment – Poznański kolektyw Dj’ów, producentów, promotorów oraz animatorów kultury. Ich cykl imprez o tej samej nazwie przyciąga coraz to nowych fanów elektronicznych brzmień, grając u boku między innymi takich dj’s jak Tocadisco, Weikum i duet Pax (UK)
Sami umieszczają swój styl między House i Techno, jednak ich znakiem rozpoznawczym jest Groove którego w ich selekcji nie brakuje!
🌙 ALUTO – 36-cio latek z Warszawy, od zawsze podążający za swoim muzycznym sercem i ambicjami. Pod innym aliasem obecny miedzynarodowej elektronicznej scenie obecny z sukcesami od 13 lat, dj-sko zjechał cały świat wzdłuż i wszerz, od Tokio, Sydney i Singapuru przez Amsterdam, Londyn i Berlin aż po Buenos Aires, Medellin i Los Angeles. Obecnie muzycznie związany z topowym barcelońskim labelem – IAMT. Jego techniczne produkcje znalazły się na playlistach Charlotte de Witte, Dave’a The Drummer’a czy Debory de Lucci.
🌙 Mia Twin – DJ-ka i producentka muzyczna. Jej wizja świata wyrażana poprzez muzykę została doceniona przez publiczność m.in. niemiecką, hiszpańską oraz indyjską. Występowała z najlepszymi DJ’ami z Polski i zza granicy, m.in. zagrała closing set po Anji Schneider w klubie Tama, warm up przed Sethem Troxlerem i Carlem Craigiem w 1500m2, grała również z Cassiusem, Kiasmos , Oliverem Huntemannem, Indirą Paganottoo raz Jimpsterem. W jej setach usłyszycie nurty muzyczne z pogranicza melodic techno, progressive house, afro house oraz techno.
🌙 Dj MF – Dj, Animator kultury, człowiek orkiestra ale przede wszystkim miłośnik wytrawnego i tanecznego DISCO!
Od 2 lat zaraża miłością do tego gatunku swój rodzimy Poznań, w tym również nas!
🌙 Max Tolmachev – Dj i producent z Ukrainy, który działa prężnie na rynku od 2011 roku.
Dzięki połączeniu modern house, tech-house i techno, tworzy on unikalny vibe w swoich setach.
Bowl:
DJ MF & Max Tolmachev
Ślepa Uliczka:
Aluto
Bassment
Mia Twin

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →