Pola Rise | 28.06.24 | Nowa Fala SpritzBARka

Pola Rise | 28.06.24 | Nowa Fala SpritzBARka

28 czerwca 2024, Piątek

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

28.06 dawkę energetycznego grania zapewni nam Pola Rise – wokalistka i autorki tekstów, znana z eksperymentalnego podejścia do muzyki elektronicznej i popu. Zyskała popularność dzięki swoim unikalnym brzmieniom i emocjonalnym tekstom. Ma na swoim koncie kilka dobrze przyjętych singli i albumów. W 2014 roku wystąpiła gościnnie w utworze “Away” wyprodukowanym przez Manoida. W październiku tego samego roku wydała swój pierwszy solowy singiel “Did You Sleep Last Night”, a w grudniu zaprezentowała teledysk do piosenki “Soulless Dance”. Obie te kompozycje znalazły się na jej debiutanckim mini albumie zatytułowanym “The Power of Coincidence”, który ukazał się 12 kwietnia 2015 roku. Tydzień po premierze mini-albumu zagrała koncert promocyjny w warszawskim klubie Znajomi Znajomych, gdzie na scenie towarzyszyły jej m.in. Kasia Stankiewicz, Natalia Nykiel i Ina West. 28 maja wystąpiła jako support przed koncertem Selah Sue w warszawskim Palladium.

Poznaj twórczość Poli Rise:
🔶 Youtube:
Z Czesławem Mozilem w utworze: „ Wytrzymam” www.youtube.com/watch?v=46X022e5aj8
🔶 Spotify:
open.spotify.com/artist/3MTuYlKV6qbJXPLh7kmf4B…
🔶 Instagram:
www.instagram.com/polarisemusic/
Wstęp: free
Liczba miejsc: ograniczona do 230
Wstęp dla osób 18+
Do zobaczenia na pokładzie o 20.30!
——
Przystań na chwilę, zostań na dłużej… Nowa Fala włoskiego orzeźwienia! Już od 14 czerwca do 18 sierpnia w nowej odsłonie na Przystani Nowa Fala nad Wisłą. Jedyna taka SpritzBARka w Warszawie – wejdź do naszej niepowtarzalnej strefy i poczuj włoski klimat w centrum stolicy.
Czeka Cię tu nie tylko wyjątkowy design, strefa chillu i muzyki na żywo, ale też wiele aktywności, warsztatów i koncertów. W czwartki i niedziele organizujemy DJ sety, natomiast w piątki i soboty koncerty. Na bieżąco będziemy informować o nowych wydarzeniach na SpritzBARce – stay tuned!
Wpadaj do naszej wyjątkowej strefy i poczuj niepowtarzalny klimat SpritzBARki.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →