PLK EUROPE TOUR | 29.11.2023 | NIEBO

PLK EUROPE TOUR | 29.11.2023 | NIEBO

29 listopada 2023, Środa

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

🔊 Francuski raper polskiego pochodzenia, PLK wystąpi 29 listopada w warszawskim klubie NIEBO. Koncert odbędzie się w ramach PLK Europe Tour!
Z milionem sprzedanych albumów, ponad 2,5 miliardami odtworzeń, nieprzerwaną od 5 lat obecnością wśród topowych artystów w radio i na streamingach, PLK wyrusza w tour po Europie!
Koncerty PLK słyną z niespodzianek. Dla artysty, scena to także okazja do wyróżnienia się. Przyzwyczajony do transcendentnych występów scenicznych, każdy z jego koncertów jest widowiskowy.
Dla PLK nie ma półśrodków. Po lataniu samochodem nad podekscytowaną publicznością podczas ENNA TOUR, w jaki sposób zaskoczy fanów na najbliższych koncertach?
PLK to akronim słowa Polak. Tworząc ten pseudonim raper chciał podkreślić swoje polskie pochodzenie. Jak sam podkreśla, jest bardzo dumny ze swoich korzeni i od dziecka je pielęgnuje. Chce reprezentować wszystkich ludzi z polskim pochodzeniem znajdujących się we Francji: “we Francji jest bardzo dużo potomków imigrantów, jesteśmy też my (Polacy), więc mam obowiązek pojawić się, dołożyć swoją cegiełkę i powiedzieć, że jesteśmy tu”.
Od 2017 do 2023 roku PLK wydał sześć krążków. W Polsce najgłośniej było o platynowym albumie „Polak” z 2018 roku. Płyta osiągnęła drugi najlepszy wynik w dyskografii rapera – blisko ćwierć miliona sprzedanych krążków. W 2019 r. PLK wydał kolejny mixtape, “Mental”, na którym goszczą raperzy tacy jak Maes, Timal, Aladin 135 czy Tessa B. W pierwszym tygodniu po premierze udało mu się sprzedać ponad 17 tys. egzemplarzy, a niecały miesiąc później mixtape zyskuje miano złotej płyty. Najwięcej egzemplarzy PLK udało się sprzedać w 2020 roku, kiedy ukazała się płyta „ENNA”, 419 tys. sprzedanych krążków.
Start sprzedaży biletów:
14 lipca 2023, godz. 10:00.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →