PIQUED JACKS

6 grudnia 2023, Środa

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Reprezentanci San Marino podczas tegorocznej Eurowizji wystąpią w Polsce!🇵🇱 Piqued Jacks zagrają już 6 grudnia 2023 roku w warszawskiej Hydrozagadce. Nie przegap okazji, aby doświadczyć energetycznego brzmienia włoskiej grupy na żywo!

Piqued Jacks to zespół pochodzący z małej wioski w Toskanii, założony w 2006 roku w składzie; Andrea Lazzeretti, Francesco Bini, Tommaso Oliveri i Marco Sgaramella. Ich muzykę opisuje się jako mieszankę alternatywnego rocka, indie i popu, z wpływami od Queens of the Stone Age i Arctic Monkeys po The Beatles i Pink Floyd.
Zdobyli serca słuchaczy jako support przed takimi gigantami jak Interpol, Chevelle, Balthazar i The Boomtown Rats. Ich utwory znalazły się na antenach tak znanych stacji jak Virgin Radio, MTV czy BBC Radio. To również artyści, którzy z przyjemnością występują na najważniejszych festiwalach showcase’ach, takich jak Eurosonic 2023, Linecheck, Canadian Music Week, SXSW i Mondo NYC.
W ciągu ostatniego roku dali się poznać na całym świecie – od Summerfest, czyli “Największego Festiwalu Świata” w Milwaukee, aż po Musexpo w Los Angeles, Lechlade Festival w Wielkiej Brytanii i Living Rock w Rumunii. Ich historia zawitała na stronach prestiżowych magazynów muzycznych, takich jak Rolling Stone, Billboard Italy i Vanity Fair.
Ich najnowszy album “Synchronizer” produkowany był przez takie sławy jak Julian Emery (Nothing But Thieves), Brett Shaw (Florence + The Machine) i Dan Weller (Enter Shikari). Z okazji premiery płyty skoczyli ze spadochronami z niesamowitych 4300 metrów wysokości, a następnie lądując na pasie startowym, zagrali całą listę utworów na żywo.
Zespół wystąpił na tegorocznej Eurowizji, podczas której reprezentował barwy San Marino, porywając publikę alt rockowym brzmieniem.

PIQUED JACKS

📅6.12.2023
📍Hydrozagadka, Warszawa

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡PIQUED JACKS (IT) – rock alternatywny

🌐 www.facebook.com/piquedjacks
🌐 www.instagram.com/piquedjacks_/

🔊”Sunflower”: www.youtube.com/watch?v=gBe1GNlDAVs
🔊”Like An Animal – Eurovision 2023”: www.youtube.com/watch?v=D1opw3IpJWA
🔊”Everything South”: www.youtube.com/watch?v=G2iWe6ys8a8

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

PIQUED JACKS | 6 grudnia 2023, Środa, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →