PIDŻAMA Dance Party | 05.05

PIDŻAMA Dance Party | 05.05

5 maja 2023, Piątek

Fabryka Lloyda

Fordońska 156, Bydgoszcz

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Pidżama Dance Party!
Wiemy, że potańcówki z nami to coś co lubicie najbardziej, dlatego powracamy ze stałą już w naszym kalendarium imprezą taneczną z DJ-em!
5 maja będziemy bawić się do największych polskich i zagranicznych przebojów, w najlepszych tanecznych remixach, a zadba o to DJ MIKESZ.

Otwarcie obiektu 18:00
Start imprezy: 19:00
Koniec: 01:00
Bilety:
I Pula 30zł ( przedsprzedaż! ilość ograniczona)
II Pula 40zł
III Pula 50zł (w dniu imprezy, jeżeli wydarzenie nie będzie wyprzedane)

🧍🏼Co ubrać na pidżama party?
Tutaj odpowiedź nasuwa się sama: oczywiście piżamę! Ma być wygodnie i kolorowo! Możesz zdecydować się na szorty, t-shirt lub bluzkę na ramiączkach z zabawnym, nawiązującym do piżama party nadrukiem.
🎁Zachęcamy Was do przebrania i udziału w konkursie na najlepszy strój piżamowy!
🎧DJ MIKESZ czyli Dawid Klimek – dj, producent, organizator imprez mieszkający w Toruniu. Pierwszy kontakt z dj`ką rozpoczął w 2002 r. grając tzw. Rapowe Poniedziałki w klubie Imperial w Toruniu. Na koncie ma kilkaset zagranych imprez i parę koncertów w kraju oraz za granicą. Mikesz jest jednym z najbardziej dynamicznie grających dj-ów w Polsce. Nieważne czy gra w klubie, czy w plenerze zawsze potrafi rozniecić ogień w publice, mieszając przy tym wszelakie gatunki muzyczne. Obecnie gra około 150 imprez rocznie w najbardziej trendy klubach w Polsce, co potwierdza jego talent muzyczny.
🍱Na wydarzeniu otwarta będzie nasza restauracja oraz Kantyna Lloyda. Zabierzcie dobry humor i wygodne buty!
Istnieje możliwość rezerwacji stolika po wcześniejszym wykupieniu jednego z naszych autorskich pakietów kontakt: 797 910 048 / media@fabrykalloyda.pl Pokaż mniej

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →