Paluch / Ero JWP / Słoń

Paluch / Ero JWP / Słoń / Warszawa

11 grudnia 2021, Sobota

Palladium

Złota 9, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Agencja L2L z ogromną przyjemnością zaprasza na grudniowy koncert trzech artystów: Palucha, Ero JWP (premiera albumu) oraz Słonia, już w sobotę 11 grudnia w warszawskim klubie Palladium!

⌚️ Otwarcie bramek: 19:00

⌚️ Start wydarzenia: 20:00

📍 Miejsce: Palladium, Złota 7/9, Warszawa

🎤 PALUCH, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów. Dyskografię poznańskiego rapera zamyka na ten moment album „Nadciśnienie”, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku. Mocna, bezkompromisowa, życiowa treść poprzecinana bragowymi bengerami oraz najświeższe produkcje od rodzimych producentów są gwarancją jakości nowego wydawnictwa.

🎤 ERO JWP, właściwie Michał Czajkowski urodzony w 1981 w Warszawie. Artysta/Raper, znany z projektów JWP, BEZ CENZURY czy SZLAGIER, zwany „Królem Gościnnych Występów”, po wielu latach oczekiwania i niezliczonej ilości nagranych zwrotek, zdecydował się na opublikowanie własnego materiału – „Elwis Picasso”. Już niedługo wyda kolejny album – EROIZM, który jak pisze autor: „to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą ilością gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać “Dzieła wybrane” i mam nadzieje, że dobrze wybrałem… Jest to album o mnie i o nas… dla Was!”

🎤 SŁOŃ, właściwie Wojciech Zawadzki urodzony w 1983 w Poznaniu. Różnorodność – łączenie fascynacji hip-hopowych z rockowymi, hardcore’owymi i metalowymi – jest jedną z najważniejszych cech dzisiejszego stylu Słonia. Choć na ogół nagrywa on utwory klasycznie rapowe – samplowane lub elektroniczne – tkwi w nich rockowy puls i pazur, atmosfera i intensywność z rodzaju tych, których prędzej uświadczy się na hardcore’owych albo punkowych gigach.

⚠️ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: bashesh.com/uploads/zgoda.png

⚠️ Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu.

⚠️ Prosimy o wypełnienie oświadczenia covidowego na stronie biletomat.pl/forms/covid19/ lub w wersji papierowej, w którym oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną COVID-19 oraz nie przebywasz na obowiązkowej kwarantannie. Wystarczy samo okazanie oświadczenia na bramce, podczas skanowania biletów.

🔜 Do zobaczenia na miejscu!

📣 Więcej informacji:

www.facebook.com/PaluchOfficial
www.facebook.com/EroJWP
www.facebook.com/wsrh.slon
www.facebook.com/live2listen
www.facebook.com/bashesh
www.l2l.pl

Paluch / Ero JWP / Słoń / Warszawa | 11 grudnia 2021, Sobota, Palladium

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →