Palaye Royale

Palaye Royale

7 czerwca 2023, Środa

A2 Centrum Koncertowe

Góralska 5, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

 

Palaye Royale powracają ze swoim napędzanym adrenaliną, rock’n’rollowym cyrkiem na jedyny występ do Polski, który już 7 czerwca będzie miał miejsce we wrocławskim klubie A2🙌

Rosnąca z roku na roku popularność Palaye Royale nie jest dziełem przypadku. Kanadyjsko-amerykański zespół w przebojowy sposób miesza glam, rock’n’rolla, britpop oraz art-punk, a będący tego wynikiem styl określany jest najczęściej jako fashion rock. Nie ma znaczenia czy wychodzą na sceny największych festiwali na świecie (Reading, Leeds, Download, Pinkpop), czy stają przed publiką w wyprzedanych halach w Pradze, Amsterdamie czy Meksyku – ich największą ambicją jest pogłębianie już i tak wyjątkowej relacji z fankami i fanami. Po styczniowych występach wiemy, że kawałki z ostatniej płyty Palaye Royale, “Fever Dream”, na żywo zdają egzamin koncertowo, a my już teraz nie możemy się doczekać kolejnej wizyty zespołu w Polsce, który tym razem odwiedzi Wrocław.

PALAYE ROYALE 
📅7.06.2023
📍Wrocław, A2

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ PALAYE ROYALE (Kanada, USA / Sumerian Records) – fashion rock, glam rock, alternative

🌐 www.facebook.com/PalayeRoyale
🌐 www.palayeroyale.com
🌐 www.instagram.com/palayeroyale

🔊”Broken”: www.youtube.com/watch?v=CrUM4tVpmRc
🔊”Fever Dream”: www.youtube.com/watch?v=P6sMdysAYNk
🔊”Lonely”: www.youtube.com/watch?v=f5Nc4kiBaIs

 Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Palaye Royale | 7 czerwca 2023, Środa, A2 Centrum Koncertowe

Biletomat.pl
155 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →