OPAŁ | Koncert na NTT

OPAŁ | Koncert na NTT

31 maja 2024, Piątek

Nocny Targ Towarzyski

Kolejowa 23, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

OPAŁ NA NTT ❤️‍🔥
Obecność Opała na scenie to prawdziwie hip-hopowa droga. Raper z długoletnim stażem, kojarzony początkowo z horrorcorem, w ciągu ostatnich lat zdecydowanie zmienił swój kierunek. Bardzo osobiste i intymne teksty połączył z niewiarygodnym postępem muzycznym i życiowym. Konsekwentna praca zaowocowała zbudowaniem swojego, nie tak małego, królestwa muzycznego, które z każdym dniem zwiększa swoje wpływy.
Koronnym wydarzeniem jednak została premiera albumu “Pierwsza jesień bez depresji”, który udowodnił niesłychaną wrażliwość artystyczną Opała. Krążek pełen refleksji i wyciągnięcia wobec słuchaczy swego serca na dłoni to swoiste oparcie w jesienno-zimowej chandrze, dotykającej każdego z nas. Ciężko odmówić efektów tej kuracji – zwiększające się grono oddanych fanów, zarówno na serwisach streamingowych, jak i na koncertach, przekonuje nas do tego, że to dopiero początek jeszcze większych rzeczy.
“Magnolia”
www.youtube.com/watch?v=D2z-WOeE4kg

WEJŚCIE: 18:00
START KONCERTU: 20:00
WSTĘP: +18
poniżej 16 r.ż. z opiekunem
od 16 do 18 r.ż. ze zgodą opiekuna
(link do zgody: bit.ly/3KmeOW5)

OPAŁ | Koncert na NTT | 31 maja 2024, Piątek, Nocny Targ Towarzyski

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →