OCTAVIAN

6 maja 2023, Sobota

Klub Proxima

Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Francusko-brytyjski raper Octavian już w maju wystąpi w Polsce! Po przebiciu się ze swoim mixtape’em i zdobyciu nagrody BBC Music’s Sound, wydał numery ze Skeptą i Future, oraz pojawił się na feacie u Diplo czy Gorillaz, a już 6 maja zagra w warszawskim klubie Proxima! W swojej twórczości łączy wielu gatunków – od grime’u, przez R&B, po house’owe brzmienia, które trzeba usłyszeć na żywo!

Urodzony w Lille we Francji, Octavian Godji w młodym wieku przeniósł się z matką do Londynu, gdzie zaczął podążać za własnym stylem muzycznym, zainspirowany takimi artystami jak Chief Keef i Drake, postanowił połączyć dźwięki hip-hopu, house i rozwijającej się londyńskiej sceny. W 2017 roku wydał „Party Here”, który stał się hitem rodzimej sceny. Nie minęło dużo czasu, zanim Drake cytował rapera na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Debiutancki mixtape Octaviana “Spaceman”, ukazał się w 2018 roku i był świadkiem, jak doskonalił własne podejście do brytyjskiego brzmienia hip-hopowego. Octavian został ogłoszony zwycięzcą nagrody BBC Music Sound of 2019, wkrótce potem pojawił się na EP-ce Diplo „Europa”. Poza mocnymi solowymi koncertami, raper otwierał wyprzedane show Travisa Scotta w londyńskiej O2 Arenie. Drugi mixtape rapera “Endorphins”, ukazał się w 2019 roku, a gośćmi byli Skepta, A$AP Ferg i Theophilus London. Kolejna piosenka ze Skeptą, singiel „Papi Chulo” z 2020 roku, stał się viralowym hitem i dotarł do brytyjskiej listy Top 40. Później Octavian wydał single z Future „Rari”, a także z Gunną i SAINt JHN „Famous”, pojawił się także w “Friday 13th” u Gorillaz. Do współpracy zaprosili go również Mura Masa czy The Blaze. Octavian przeniesie Was na brytyjską scenę podczas majowego koncertu, którego nie można przegapić!

OCTAVIAN

📅6.05.2023
📍Warszawa, Proxima
drzwi 19:00, start 20:00

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez zakup wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: bit.ly/WB_Regulamin

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡OCTAVIAN (UK) – hip-hop, rap

🌐 www.facebook.com/Octavianog22/
🌐 www.instagram.com/octavianessie/

🔊”Rari” ft. Future: www.youtube.com/watch?v=Bp2ewwk6u8M
🔊”Papi Chulo” ft. Skepta: www.youtube.com/watch?v=iWOzVBjmAQc
🔊”Take It Easy” ft. Smokepurpp: www.youtube.com/watch?v=lCiqtsKvVhU
🔊”Bet” ft. Skepta: www.youtube.com/watch?v=9xudyx3ES1U

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

OCTAVIAN | 6 maja 2023, Sobota, Klub Proxima

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →