Nurt ~ Balans ~ lukasz_dusznegranie x MENT

Nurt ~ Balans ~ lukasz_dusznegranie x MENT

24 maja 2024, Piątek

Nurt

Most Królowej Jadwigi od strony Ronda Rataje, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Piątek w Nurcie z lukasz_dusznegranie! 🖤
BALANS to spotkania nad Wartą, podczas których jesteśmy nieco odsunięci od miejskiego zgiełku ~ łapiemy balans na weekend i nadchodzący tydzień przy akompaniamencie fal oraz idealnie dobranej muzyki. W głośnikach: house, disco, szybko, wolno. Z melodią i beatem 🎶 Autorem cyklu jest znany i uwielbiany lukasz_dusznegranie!
Jego i naszym gościem będzie MENT ~ producent muzyczny, dj i promotor. Przez 17 lat obecności na scenie muzycznej (przy okazji projektu Flirtini oraz zespołu Rasmentalism, które współtworzył) współpracował m.in z takimi artystami jak: Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Taco Hemingway, Hania Rani, Mrozu, Margaret, Otsochodzi, Pezet, Sokół, Rosalie., Piotr Zioła i wielu wielu innych.
Zagrał setki imprez i koncertów w klubach całej Polski jak i na największych festiwalach (Opener, Fest, Kraków Live, Orange, Tauron). Prowadzi swój autorski podcast Muddy Buddy Hour w tuba.fm.
Od początku 2024 roku promuje swój solowy, producencki album. Do tej pory na 3 różnych stylistycznie singlach mogliśmy usłyszeć Julię Wieniawę, Ofelię oraz Piotra Odoszewskiego.

START: 19:00, ale do pochillowania/biforowania w Nurcie zapraszamy już od 16:00
🙃

O balans w żołądkach zadbają:
🍕 Brzegi – pizza, pizza i jeszcze raz pizza!
🍦 Niebiańskie Poznań – tradycyjne lody na podniesienie poziomu cukru.

Miejsce:
📍 Nurt~ znajduje się nad Wartą pod Mostem Królowej Jadwigi od strony Ronda Rataje.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →