Noc Bajek - Podróże | Przelewice

Noc Bajek – Podróże | Przelewice

15 czerwca 2024, Sobota

Ogród Dendrologiczny Przelewice

Przelewice 17, Przytkowice

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Wyrusz wraz z nami w podróż pełną przygód i świateł.

Noc bajek to wydarzenie znane już nie tylko w skali naszego województwa, ale również w całej Polsce. Każda edycja jest inna, każda ma inny temat przewodni, ale wszystkie łączy jedno: niesamowita podróż do przepięknego świata bajek, baśni, muzycznych przebojów znanych wszystkim najmłodszym uczestnikom, skąpana w fenomenalnej oprawie świetlnej.

Nie byłoby to tak wyjątkowe wydarzenie, gdyby nie magiczne miejsce – Ogród Dendrologiczny w Przelewicach. Tu, w otoczeniu ponad 1300 różnych gatunków drzew, krzewów i roślin zielnych, po raz szósty przeniesiemy się w świat bajek, na moment wcielimy się w postać baśniowego bohatera, rozkoszując zmysły wyjątkową grą świateł i magii.

W podróży przez trzy niezależne sceny odkryjemy:

1. Scena za Pałacem obejmie we władanie Teatr Ocelot, organizator wyjątkowych widowisk, pokazów artystycznych w kraju i na świecie. Kuźnia akrobatycznych talentów. Innowacyjne widowiska Teatru OCELOT są efektownym i artystycznie wartościowym połączeniem dynamicznej akrobatyki, powietrznego baletu, muzyki i pantomimy. Unikalne układy sztuki ruchu Teatru Ocelot opracował Bogdan Zając, trzykrotny Mistrza Świata w Akrobatyce Sportowej, uznany artysta i solista Cirque du Soleil (Kanada,USA), lekarz medycyny sportowej, trener i konsultant akrobatyczny największych światowych produkcji Franco Dragone i Cirque du Solei.

2. Nad Stawem Centralnym, przy „ulicy czekoladowej”, po entuzjastycznym przyjęciu, ponownie zagości Teatr Pana O 🎭, który przy pomocy unikalnej oprawy UV „zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Pana Kleksa”.

3. Na polanie za Ogrodem Skalnym powstanie scena wypełniona śpiewem i animacjami. Monika Makowska-Wiącek – wokalistka Gorzowskiej Orkiestry Dętej, świeżo upieczona mama oraz autorka wyjątkowych warsztatów dla dzieci porwie Was poprzez śpiew, we wspólną podroż z Małym Księciem. Monika Makowska-Wiącek na przestrzeni lat stawała wielokrotnie na scenach miejskich oraz krajowych, reprezentując miasto Gorzów w konkursach oraz wydarzeniach kulturalnych. W plebiscycie Gazety Lubuskiej otrzymała tytuł Osobowości Roku w dziedzinie Kultura za znaczący wpływ na rozwój kultury w Gorzowie Wielkopolskim oraz za pracę w obszarach kulturalnych z dziećmi i młodzieżą.

Zapraszamy do wyjątkowego świata bajek już 15 czerwca.

Bilety w sprzedaży już od 40 zł, nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona!

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży z legitymacją szkolną.

Dzieci do 3 r.ż. przysługuje wstęp wolny (na podstawie dokumentu tożsamości).

Noc Bajek – Podróże | Przelewice | 15 czerwca 2024, Sobota, Ogród Dendrologiczny Przelewice

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →