Nieroby B-Day Party: Baraka Face Junta, Sylwetki, Łyse Pały, Smoła @ Dwa Światy/11.02.23/21:00

11 lutego 2023, Sobota

Dwa Światy

Ducha św. 10/12, Toruń

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Przez kolejny rok doszły nam blizny, tatuaże, urwane filmy, nowe nałogi, błędne decyzje i złamane serca. Za to nikt nie stracił zębów!
Czego nie mamy ni grosza więcej to, kurwa, rozumu. Po prawdzie to mamy go trochę mniej niż w ostatni weekend. Szare komórki się nie regenerują.
I właśnie w związku z powyższym zapraszamy na kolejny wieczór taneczno-towarzyski do renomowanej toruńskiej klubo-kawiarni Dwa Światy, gdzie można postać pod ścianą i z obojętną miną kiwać głową w rytm muzyki, a potem najebanym rozwalić sobie głupi ryj w drodze do domu.
Część muzyczno-taneczną wypełnią:
Baraka Face Junta – “kołobrzeskie The Ex”, czyli mieszanka hc/punka ze sczyptą jazzu i najprawilniejszym przekazem na Pomorzu. Najlepsza aktywna kapela w polskim panku to jest i basta!
barakafacejunta.bandcamp.com/
www.facebook.com/BARAKAFACEJUNTA
Sylwetki – coś z zupełnie innej beczki. W składzie ludzie znani między innymi z No Se czy 11 Września. Napiszę co mówiłem prywatnie wiele razy: nikt nie piszę tak dobrych tekstów w pankowej Polsce. Mus być jeśli kogoś to cudo ominęło, a do tego jeszcze zapierdalają na kontrabasie! Koncertuja raczej rzadko, także kto wie czy to nie jedyna okazja na dłuższy kawałek czasu, żeby zobaczyć chłopaków.
sylwetki.bandcamp.com/
www.jamendo.com/artist/342969/sylwetki/
Łyse Pały – będzie surowo, będzie łyso, będą wysokie glany z białymi sznurówkami i będzie można się dowiedzieć jak potoczyła się wojna Marka Zuckerberga ze skinami.
Przekaz jest prosty, przekaz jest jeden
jesteś rasistą nie jesteś skinheadem!
lysepaly.bandcamp.com/
www.facebook.com/Lyse.Paly
Smoła – co by nie zrobiło się za wolno i za miło na gigu. Świeżynka power-kurwa-violence z Poznania. Znając czas trwania projektów powerviolence to może być wasza jedyna okaza by zobaczyć ich na żywo 😉
www.facebook.com/smola.band
smolaprzemoc.bandcamp.com/releases
instagram.com/smola.band?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →