Miłość niejedno ma imię - widowisko muzyczne

Nieproszeni Goście – spektakl iluzji

7 października 2023, Sobota

Dom Kultury 13 Muz

plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆  Nieproszeni Goście – spektakl iluzji z serii Underground Magic

Po pierwszym spektaklu Underground Magic czas na kolejną edycję z tej serii. Tym razem zapraszamy na program „Nieproszeni goście”, w którym zaprezentujemy nowe oblicze magii. Wszystko oczywiście, jak to ma miejsce zazwyczaj przy tego typu wydarzeniach, owiane jest tajemnicą. Możemy jednak zdradzić, iż w drugiej edycji do Mekwa Street Magic dołączy tajemniczy iluzjonista, który po raz pierwszy zaprezentuje się na dużej scenie. Mało tego, iluzjonista to rodowity Szczecinianin!

Starannie dopracowany program oraz dużo włożonego weń serca sprawią, iż każdy widz, bez względu na wiek, uwierzy, że magia naprawdę istnieje.

Bardzo serdecznie zapraszamy na show stworzone dla całej rodziny! I od razu ostrzegamy – po spektaklu trudno będzie odróżnić sen od rzeczywistości…

Uliczny iluzjonista Mekwa Street Magic, który od 10. lat swoimi ulicznymi występami zadziwia publiczność nie tylko w Polsce, ale również w Afryce, Azji czy Bałkanach, tym razem w Sali Kominkowej Pałacu pod Głowami udowodni, że na jego występie zwykłe rzeczy nie dzieją się zbyt często.

 

Spektakl dla osób od 5. lat.

Czas trwania spektaklu: 50 min

Miejsce: Sala Kominkowa

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

Nieproszeni Goście – spektakl iluzji | 7 października 2023, Sobota, Dom Kultury 13 Muz

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →