NEWCOMERS | konkurs artystyczny

NEWCOMERS | konkurs artystyczny

25 września 2021, Sobota

Schron

Stanisława Taczaka 10, Poznań

Start: godz. 15:15

Podziel się:

🎨 ŚPIEWASZ, TAŃCZYSZ, MALUJESZ, PRODUKUJESZ, RZEŹBISZ LUB PARASZ SIĘ JESZCZE INNĄ DZIEDZINĄ SZTUKI? ZGŁOŚ SIĘ I WYGRAJ TYSIAKA NA ROZWÓJ 🎨
Wiemy jak jest. Sami w pandemię posiedzieliśmy trochę w domu i próbowaliśmy dać upust swojej kreatywności. Wychodziło z różnymi skutkami. Młodym artystom czas lockdownu również zabrał możliwość rozwoju. Tworząc „Newcomers” chcemy go Wam zwrócić choć w kawałku.
Pokaż nam swój talent. Wypełnij formularz, umieść plik mp4 lub plik mp3, w którym pokażesz nam, z czym chcesz wystąpić w Schronie. To nieważne czy tańczysz, jesteś djem, grasz w zespole, malujesz – ważniejsze jest to, że Ci się chce.
Wyślij nam swoją pracę na:

newcomers


Próbkę Twojego skilla oceni nasze jurry w składzie: Aleksandra Sudolska, Krystyna „Lama” Szydłowska, Michał Wiraszko, Tomasz „Kemot” Nowakowski. Trójka zwycięzców zgarnie nagrody pieniężne na dalszy rozwój artystyczny w wysokości 1000 PLN.
Dodatkowo zwycięskie zgłoszenie będzie mogło pokazać się publiczności Schronu na specjalnie przygotowanym przez nas evencie.
___
Timeline:
15.09 – Start przyjmowania prac
15.10 – Koniec przyjmowania prac
16.10-24.10 – Obrady Jury
24.10 – Ogłoszenie wyników konkursu
Listopad: zwycięski gig/event w Schronie
___
Wydarzenie realizowane w ramach projektu Schronqubatory, sfinansowanego ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →