Neck Deep - Europe 2023 - 25.10.2023, Klub Proxima, Warszawa

Neck Deep – Europe 2023 – 25.10.2023, Klub Proxima, Warszawa

25 października 2023, Środa

Klub Proxima

Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

🚨OGŁOSZENIE 🚨
Walijski zespół pop-punkowy Neck Deep powraca do Polski – koncert już w październiku!
Jako gość specjalny wystąpi zespół Static Dress!
Będzie się działo!
🗓 25 października 2023 📍Klub Proxima, Warszawa

Czwarty album Neck Deep zatytułowany “All Distortions Are Intentional” ukazał się w 2020 roku nakładem wytwórni Hopeless Records. W pierwszym tygodniu od premiery album sprzedał się w ponad 20 000 egzemplarzach i osiągnął ponad 20 milionów streamów na całym świecie. Zajął 6. miejsce na liście Billboard Top Album, a także 2. miejsce na listach Alternative, Rock, Independent i Internet Album, oraz 3. miejsce na liście Vinyl w Stanach Zjednoczonych. W Wielkiej Brytanii album zadebiutował w pierwszej piątce na liście Top Albums. Jest on albumem dopracowanym, a jednocześnie surowym, wielowarstwowym i chwytliwym.
Dzięki singlom takim jak “Sick Joke”, “I Revolve (Around You)”, ”Fall”, “When You Know” czy “Lowlife”, „All Distortions Are Intentional” stał się objawieniem prawdziwej wiary we własne możliwości dla jego twórców.
Przez ostatnią dekadę Neck Deep zdobywali szczyty list przebojów zarówno w kraju, jak i za granicą, sprzedali setki tysięcy płyt i biletów na koncerty, zdobili okładki magazynów na całym świecie i występowali jako support przed największymi gwiazdami branży muzycznej.
Więcej informacji znajdziecie na www.LiveNation.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →