MusicJam 2022

MusicJam 2022

26 listopada 2022, Sobota

Instytut Kultury Miejskiej

Długi Targ 39/40, Gdańsk

Start: godz. 10:00

Podziel się:

𝐌𝐮𝐬𝐢𝐜 𝐉𝐚𝐦 𝐭𝐨 𝐡𝐚𝐜𝐤𝐚𝐭𝐡𝐨𝐧, 𝐬́𝐰𝐢𝐞̨𝐭𝐨 𝐦𝐮𝐳𝐲𝐤𝐢 𝐢 𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐢 𝐰 𝐣𝐞𝐝𝐧𝐲𝐦. Już w listopadzie odbędzie się jego kolejna edycja.
Tym razem spotykamy się w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku gdzie podczas 10h maratonu będziemy tworzyć, remiksować i bawić się muzyką i kodem niezależnie od ich postaci – czy będą to nowe utwory, wizualizacje, instrumenty czy aplikacje. Ważne jest, aby każdy z projektów łączył muzykę i nowe technologie.

👉𝐉𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐁𝐄̨𝐃𝐙𝐈𝐄 𝐖𝐘𝐆𝐋𝐀̨𝐃𝐀𝐂?
Będziecie pracować dowolnie jak wam wygodnie solo, parach teamach. Powinniście stawić się ze swoim sprzętem, instrumentami. My zadbamy o prąd, wifi, miejsce do pracy oraz ofkors żebyście nie zmarzli i nie byli głodni. : )
Pamiętajcie też o ważnych dla nas zasadach: współpracujemy, inspirujemy i pomagamy sobie nawzajem. Musicjam to okazja, żeby też poznać się z innymi osobami, które mają podobne zainteresowania w imię zasady, że razem możemy więcej!

👉 𝐓𝐄𝐌𝐀𝐓 𝐏𝐑𝐙𝐄𝐖𝐎𝐃𝐍𝐈
W tym roku tematem przewodnim będą (nie)zwykłe dźwięki. Zachęcamy do poeksperymentowania z dźwiękami wokół was, nagraniami z ulicy, domu, pracy, dźwiękami miasta nocą i gwarem zatłoczonych ulic. czy to może być inspiracją dla twórców muzyki? Naszym zdaniem tak! Stwórzmy pejzaż dźwiękowy Gdańska – na własnych zasadach!

👉 𝐍𝐀𝐆𝐑𝐎𝐃𝐘
Musicjam to także konkurs – te z drużyn, osób, które będą chętne będą mogły zgłosić swoją pracę do konkursu! Jury wybierze najlepszą pracę. Przyznamy 3 nagrody – vouchery do jednego z muzycznych sklepów internetowych! Pula nagród 2000 zł.

👉 𝐀𝐅𝐓𝐄𝐑𝐏𝐀𝐑𝐓𝐘
Wszystkich uczestników zaprosimy na afterparty w klubie Czudner Spot!
Nastawcie się na zabawę, dobry czas z fajnymi ludźmi i duuuużo muzyki!

👉 𝐊𝐈𝐄𝐃𝐘? Sobota 𝟐𝟔 𝐥𝐢𝐬𝐭𝐨𝐩𝐚𝐝𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟐 roku!!

👉 𝐆𝐃𝐙𝐈𝐄? Instytut Kultury Miejskiej ul. Długi Targ 39/40, 𝐆𝐝𝐚𝐧́𝐬𝐤

👉 𝐇𝐀𝐑𝐌𝐎𝐍𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌 i regulamin wydarzenia: musicjam.pl/

👉 𝐙𝐀𝐏𝐈𝐒𝐘-> app.evenea.pl/event/musicjam2022/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →