Music of BUENA VISTA

Music of BUENA VISTA

13 września 2023, Środa

BARdzo Bardzo

Nowogrodzka 11, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🎶 Dołącz do naszej niesamowitej podróży przez ekscytujące dźwięki Kuby! 🌴
🌟 Projekt „Music of Buena Vista” to spektakularna kolaboracja między zespołem The Cuban Latin Jazz a kubańską gwiazdą piosenki, Yaremi de las Mercedes Kordos.
Przygotuj się na niezapomnianą muzyczną podróż, która zabierze Cię przez każdy odcień i styl muzyki kubańskiej – od afrykańskich korzeni, aż po zmysłowe połączenie muzyki karaibskiej z jazzem i nowoczesnością.
Yaremi to jedna z nielicznych artystek, które miały przywilej współpracować zarówno z legendarą projektu „Buena Vista Social Club”, jak i z innymi ikonami muzyki kubańskiej.
The Cuban Latin Jazz to zespół jazzowy, który w pełni czerpie inspirację z latynoskich, afrykańskich i słowiańskich wpływów. Dwa albumy i liczne nagrody zdobyte na festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą są dowodem na ich niezwykłą twórczość.
Podczas koncertu przeniesiemy naszych słuchaczy na kubańskie ulice, a każdy z Was będzie zaproszony do nieustannej interakcji muzyczno-tanecznej. 🎵 Poczujcie się artystycznie wyzwoleni i razem doświadczajcie najgorętszych rytmów świata na najwyższym poziomie!

Skład zespołu:
🎙️ Wokal: Yaremi de las Mercedes Kordos
🎹 Fortepian: Paweł Kukuła
🎻 Bas: Roland Abreu
🎷 Saksofon: Taras Backowsky
🥁 Perkusja: Dominik Jaske

🎟️ Bilety:
🎟️ Przedsprzedaż: 50 zł
🎟️ W dniu koncertu na wejściu: 60 zł (tylko gotówka)

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapisz się na wydarzenie już teraz i dołącz do naszej muzycznej przygody po pięknych dźwiękach Kuby! 🌟

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →