MUAY THAI / Trening z Academia Gorila / Lunapark

4 lipca 2020, Sobota

Lunapark

Wał Miedzeszyński 407, Warszawa

Start: godz. 14:45

Podziel się:

W związku z otwarciem strefy sportowej w Lunaparku startujemy z treningami Muay Thai na naszym nowiutkim ringu! Zajęcia odbywają się w plenerze, wśród zieleni i drzew Lunaparku, pod okiem najlepszych trenerów Academia Gorila 💪 Trenujemy w każdą sobotę i niedzielę o 14:45

🥊 MUAY THAI 🇹🇭
Wywodzący się z Tajlandii sport walki o pięknej i bogatej, ponad tysiącletniej tradycji. Charakteryzuje się niezwykłą skutecznością w walce w ringu. W boksie tajskim walka toczy się w stójce, zawodnik leżący na deskach ringu nie walczy. W walce można uderzać z pełną siłą rękoma (boksować) lub nogami (kopać). Treningi Muay Thai polegają głównie na ćwiczeniach z partnerem oraz na uderzaniu w tarcze/worki. Z powodu intensywności treningów i dużej ilości ćwiczeń treningi boksu tajskiego znakomicie poprawiają kondycję, wyrabiają gibkość oraz redukują wagę!

🥊 ACADEMIA GORILA 🦍
Najszybciej rozwijający się klub sportów walki w Polsce, gdzie trenują setki osób! Ich zawodnicy regularnie zdobywają medale w krajowych i międzynarodowych zawodach, a gorylowi trenerzy regularnie dostają powołania do kadry narodowej. Co jest dla nich ważne? Przyjacielska atmosfera, duża ilość treningów do wyboru, pro zaplecze treningowe, profesjonalna i stale doszkalająca się kadra!

🥊 Trening przeznaczony dla osób początkujących. Na zajęciach nauczysz się nauczysz się walczyć, bronić, zredukujesz wagę, nabierzesz pewności siebie i wyrzeźbisz swoje ciało!

🥊 Liczba osób mogących wziąć udział w jednym treningu: 24 osoby

📍 Zajęcia odbywają się na ringu w strefie sportowej (po wejściu do Lunaparku kieruj się w lewo). Wał Miedzeszyński 407

—————–

Pamiętajcie, że związku z obecną sytuacją:
• Często myjcie i dezynfekujcie ręce! Na terenie co krok znajdują się płyny dezynfekujące
• Prosimy o zajmowanie wolnych miejsc siedzących w lokalach tylko przy stolikach oznaczonych informacją „zdezynfekowano”.
• Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu (2m) na całym terenie, w kolejkach oraz korzystanie z maseczek podczas korzystania z części wspólnych oraz ciągów komunikacyjnych.
• Prosimy o wykonywanie zaleceń pracowników Lunaparku oraz poszczególnych lokali.
• Zachęcamy Was do korzystania z możliwości płacenia kartą.
• Przy jednym stoliku mogą przebywać osoby będące rodziną lub zamieszkujące razem – w przeciwnym wypadku prosimy o zachowanie przy stolikach 1,5m dystansu oraz niesiadanie naprzeciw siebie.

❤️ Dbajmy wzajemnie o swoje bezpieczeństwo, a już wkrótce przetańczymy razem niejedną noc w Lunaparku! ❤️


Zobacz także