Mr. Gil | POZNAŃ

17 września 2023, Niedziela

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Mr Gil to projekt gitarzysty, którego znają zapewne wszyscy fani rocka progresywnego w Polsce, czyli Mirka Gila.

Jedną z okazji do koncertu jest wydanie płyty Mr Gil “Love will Never come”, z której utwory będą wiodącym tematem koncertu. Płyta zawiera osiem trochę mrocznych kompozycji, a nagrana została w składzie: Mirek Gil, Przemas Zawadzki, Robert Qba Kubajek i Karol Wróblewski. Jednak koncertowy skład Mr Gil wygląda ciut inaczej:)

W składzie zespołu poza Mirkiem jest oczywiście Przemas Zawadzki, który od 35 lat układa i gra piękne linie basu do kompozycji Mirka, od Baśni Collage, przez utwory Believe, aż do ostatniej płyty Mr Gil. Przemas to basowa podstawa grupy.

Na perkusji zagra Dawid Leszczyk, którego udało się Mirkowi pozyskać do współpracy po długich poszukiwaniach. Fani dobrego bębnienia będą bez wątpienia szczęśliwi, Dawid jest prostu świetnym perkusistą.

Zaśpiewa i zagra na gitarze Tomek Różycki, który znany jest fanom progresywnego grania z płyty “Baśnie” Collage i dwóch pierwszych płyt grupy Believe.

Czy na koncercie usłyszymy tylko utwory z płyty “Love will Never come”?

 Trzeba przyjść na koncert i sprawdzić, inaczej słowo niespodzianka traci sens.

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Mr. Gil | POZNAŃ | 17 września 2023, Niedziela, 2progi

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →