Monnom Black Showcase: Dax J, Hadone, LDS

Monnom Black Showcase: Dax J, Hadone, LDS

11 listopada 2023, Sobota

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆  Z nieskrywaną zajawą zapraszamy na pierwszy w Polsce showcase labelu Monnom Black, który od 2013 roku szturmem podbija scenę hard techno.

Założona przez Dax J berlińska wytwórnia znana jest ze swojego bezkompromisowego podejścia do mocnych brzmień, serwując słuchaczom produkcje od m.in. Airoda, Hadone, I Hate Models, Remco Beekwildera czy VTSS i wielu innych uznanych w branży nazwisk. Od momentu swojego powstania label odniósł wiele sukcesów, przynosząc światu klubowej elektroniki sporo ponadczasowych hitów, m.in. Hope Reminds Me Of Her, Speedball czy Atlantydę.

line-up:
👉 Dax J
👉 Hadone
👉 LDS
👉 vj Lola Haze 


🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Monnom Black Showcase: Dax J, Hadone, LDS | 11 listopada 2023, Sobota, Tama

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →