Molesta Ewenement i Goście | Druga Data | Warszawa

Molesta Ewenement i Goście | Druga Data | Warszawa

5 kwietnia 2024, Piątek

Hybrydy

Złota 7/9, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Ze względu na ogromne zainteresowanie zespół postanowił dodać drugą datę w Hybrydach! Do zobaczenia 5 kwietnia 2024!

Ogłoszeni goście: DJ VOLT, SOKÓŁ, WOJTAS (WYP3), ELDO

Minęło ćwierć wieku od kultowych imprez w Hybrydach. Do klubu przychodziły ekipy ze wszystkich warszawskich dzielnic i okolic. Był to centralny punkt spotkań prawdziwych fanów rapu. Najpierw frytki z Tacobell, potem browar i flipery, a następnie schodziło się schodami w dół i wkraczało w świat hip-hopu. Za Dj’ką stał niezawodny 600V. To tu wykonaliśmy pierwszy raz nasz wspólny kawałek czyli „Tę Zasadę” i tak oto zaczęła się historia Molesty.

Filip Kalinowski słusznie zauważył, że nasz drugi album „Ewenement” nie był promowany wystarczająco. Postanowiliśmy, że naprawimy ten błąd i zagramy jeszcze raz na tej kultowej scenie.

Chcemy zaprosić Was w sentymentalną podróż w czasie i przestrzeni, na wyjątkowy koncert do Hybryd. Zabierzemy was do roku 1999 i zagramy materiał z albumu „EWENEMENT”, który w tym roku obchodzi swoje 25 urodziny, wraz z gośćmi z płyty i tymi których ta płyta zainspirowała. Nie zabraknie zawsze zielonych klasyków, a projekt wzbogacimy utworami z naszych albumów solowych.

Imprezę poprowadzi nestor DJ 600V, a DJ B wbije w głośniki trochę newschoolu. Niebawem przedstawimy Wam naszych Gości.

👉 BILET VIP 👈
▶ wcześniejsze wejście (od g.18.00)
▶ miejsce siedzące
▶ foto z zespołem

Molesta Ewenement i Goście | Druga Data | Warszawa | 5 kwietnia 2024, Piątek, Hybrydy

Biletomat.pl
149 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →