Miazga Tour 2023

Miazga Tour 2023

1 kwietnia 2023, Sobota

Schron Muzyczny MASH

Wojska Polskiego 3, Mysłowice

Start: godz. 18:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

𝗠𝗜𝗔𝗭𝗚𝗔 𝗧𝗢𝗨𝗥 𝟮𝟬𝟮𝟯 to trasa koncertowa, której celem jest promocja i upowszechnianie polskiego undergroundu sceny alternatywnej. W ramach trasy 9 koncertów. Każdy koncert inny, inne składy, inna muza. Będzie wielkie granie!

Więcej: pmalternatywna.pl/tag/miazga-tour/

𝟭 𝗞𝗪𝗜𝗘𝗧𝗡𝗜𝗔 𝟮𝟬𝟮𝟯 (𝘀𝗼𝗯𝗼𝘁𝗮) 𝗼 𝟭𝟴:𝟬𝟬 (bramki 17:00) w Schron Muzyczny MASH, Wojska Polskiego 3, Mysłowice wystąpią doświadczone, z ogromnym potencjałem i świetnym repertuarem 4 rockowe kapele:

𝗛𝗢𝗟𝗟𝗬 𝗕𝗟𝗨𝗘 – electro | funk | pop-rock z Katowic (2011)
Holly Blue to przede wszystkim zespół koncertowy, który na żywo gwarantuje niezapomniane przeżycia. Mocna energia przeplatająca się z melancholijnym klimatem sprawia, że jest to zjawisko pozostające w pamięci. Obecnie zespół pracuje nad czwartym, całkowicie polskojęzycznym krążkiem, którego utwory usłyszycie na koncercie!

➤ www.facebook.com/hollybluemusic/
➤ www.youtube.com/@hollyblue3231
➤ pmalternatywna.pl/tag/holly-blue/

𝗨𝗠𝗠𝗔 – trip hop | art rock | synth z Krakowa (2016)
UMMA to oryginalne brudne brzmienie i poetyckie teksty po polsku, wyśpiewane głębokim, soulowym wokalem. Jest coś z Portishead, jest też coś od Kory i Maanamu. Trio zabierze was w melancholijną podróż z autorską muzyką, której na próżno szukać w mainstreamie!

➤ www.facebook.com/ummaband
➤ www.youtube.com/@UMMAband
➤ pmalternatywna.pl/tag/umma/

𝗘𝗦𝗣𝗘𝗥𝗔𝗟 – punk rock | rock | crossover z Chełmka (2017)
Załoga Esperal porusza się w klimatach postpunkowo industrialnych. Mają za sobą wiele koncertów i festiwali. Ostatnio wydany singiel “Toleranz” podbija listy przebojów. Usłyszycie ich na koncercie z całkiem nowym materiałem!

➤ www.facebook.com/esperal.official
➤ www.youtube.com/@user-hq4dh8ju2j
➤ pmalternatywna.pl/tag/esperal/

𝗡𝗢𝗝𝗔𝗞 – metal | hard rock | progresja z Mysłowic (2017)
Ich muzyka to pomieszanie z poplątaniem. Usłyszycie wpływy klasycznego metalu, rocka progresywnego a nawet grunge’u. Na koncie mają debiutancką EP-kę i wiele koncertów i festiwali. Jeśli ich nie znacie, koniecznie musicie zobaczyć ich w akcji!

➤ www.facebook.com/profile.php?id=100082329806793
➤ www.youtube.com/@noak9568
➤ open.spotify.com/artist/1LBxAtmAKQBbssNY03eLB8

𝔹𝔼̨𝔻ℤ𝕀𝔼 𝕎𝕀𝔼𝕃𝕂𝕀𝔼 𝔾ℝ𝔸ℕ𝕀𝔼 !

To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów rocka i punk rocka.
Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Miazga Tour 2023 | 1 kwietnia 2023, Sobota, Schron Muzyczny MASH

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →