MESSA

19 maja 2023, Piątek

Stary Klasztor

Purkyniego 1, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Autorzy jednego z najciekawszych albumów doom metalowych zeszłego roku – Messa, wystąpią 19 maja we wrocławskim Starym Klasztorze🕯

Messa powstała w 2014 roku, a mocno zróżnicowany muzyczny background każdego z członków stanowi niewątpliwie o jej sile. Na brzmienie zespołu składają się bowiem inspiracje takimi gatunkami jak black metal, rock progresywny, punk, dark ambient, jazz, blues oraz doom, a wszystko to wymieszane w muzycznym kotle grupa definiuje jako “scarlet doom”. Pomimo szerokiego wachlarza wpływów muzycy nie przestają eksperymentować, czego dowodem jest wydany w zeszłym roku album “Close”. Materiał, na którym Messa wychodzi poza ramy gatunkowe i czerpie m.in. z muzyki arabskiej i flamenco wprowadził zespół na najwyższy poziom, a płyt wypełnionych podobną wrażliwością i w zbliżony sposób grających na emocjach znaleźć dzisiaj jest bardzo ciężko. Spotkanie z tymi dźwiękami na żywo jest podróżą, która oczaruje każdego, nawet najbardziej wybrednego słuchacza.

MESSA

📅19.05.2023
📍Wrocław, Stary Klasztor

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ MESSA (Włochy / Svart Records) – doom rock

🌐 www.facebook.com/MESSAproject
🌐 www.instagram.com/messa_band
🌐 messaproject.bandcamp.com

🔊”Pilgrim”: www.youtube.com/watch?v=o6qFXKrI7Tw
🔊”Leah”:www.youtube.com/watch?v=zH5FXUpFLcA
🔊”0=2”: www.youtube.com/watch?v=r6aT11gfD7s

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

MESSA | 19 maja 2023, Piątek, Stary Klasztor

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →