Megadeth + Special Guests / 23 VII 2023 / Katowice

Megadeth + Special Guests / 23 VII 2023 / Katowice

23 lipca 2023, Niedziela

Spodek

Korfantego 35, Katowice

Start: godz. 18:30

Podziel się:

🔥 Triple Thrash Triumph w Spodku: Megadeth gwiazdą imprezy!
23 lipca w katowickim Spodku staniecie oko w oko z trzema tytanami thrashu. Gwiazdą wieczoru będzie Megadeth 💥
Nigdy nie byli najbardziej popularnym, najbardziej ekstremalnym ani najzabawniejszym zespołem z Wielkiej Czwórki Thrash Metalu. Ale prawdopodobnie są najciężej pracującym i najbardziej konsekwentnym, więc tylko oni po czterech dekadach na scenie nagrywają tak fantastyczne albumy, jak wydany w 2022 r. „The Sick, the Dying… and the Dead!”. Megadeth wracają do Polski, by w katowickim Spodku zagrać wam swoją symfonię zniszczenia.
Megadeth to oczywiście Dave Mustaine, pierwsza gitara thrashu i jedyny w swoim rodzaju głos, ale jego towarzysze również są mistrzami w swoim fachu. Na drugiej gitarze partneruje mu Kiko Loureiro (wcześniej filar brazylijskiej Angry), a sekcja rytmiczna to basista James LoMenzo (widywany na scenie u boku m.in. Zakka Wylde’a) oraz perkusista Dirk Verbeuren (od Soilwork po The Devin Townsend Project). Razem tworzą jeden z najlepszych zespołów koncertowych we współczesnym metalu.
Przekonacie się o tym w Katowicach 23 lipca br. Nazwy pozostałych grup, którzy pojawią się na Triple Thrash Triumph, podamy do wiadomości w najbliższych tygodniach.

🤘 Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90. Mystic Coalition jest organizatorem gdańskiego Mystic Festival.
Patronem medialnym koncertu jest Antyradio.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →