Master Class by Emi Balogh w Warszawskiej Szkole Barberingu

Master Class by Emi Balogh w Warszawskiej Szkole Barberingu

10 marca 2024, Niedziela

Warszawska Szkoła Barberingu

Arabska 7, Warszawa

Start: godz. 13:00

Podziel się:

Master Class Emi Balogh!

Po trzyletniej przerwie wznawiamy edycję Master Class w zupełnie nowej formule wspartej nowoczesną technologią, bogatej w niespodzianki i inspiracje! 🤘

Na pierwszy ogień prosto ze Szkocji Emi Balogh Jego niepowtarzalne umiejętności, kreatywność i pasja do rzemiosła uczynią ten Master Class wyjątkowym doświadczeniem! To nie wszystko! Podczas eventu będziecie mogli zobaczyć pokazy innych równie utalentowanych artystów polskiej sceny barberskiej. To niepowtarzalna okazja, żeby nie tylko podwyższyć swoje umiejętności, ale również nawiązać bliższe relacje z pasjonatami branży barberskiej. Pełny Line Up oraz partnerów wydarzenia będziemy sukcesywnie wrzucać na nasze social media!

Dlaczego warto zakupić bilet już dziś:Limitowane Miejsca: Mamy ograniczoną liczbę miejsc, więc zapewnij sobie swoje już teraz!

Niezapomniane Doświadczenie: Nie przegap szansy na unikatowe doświadczenie pełne inspiracji i wiedzy.

Networking: Poznaj innych pasjonatów branży barberskiej i buduj cenne kontakty.

Do zobaczenia! DATA: 10.03.2024 GODZINA: 13:00 MIEJSCE: WARSZAWSKA SZKOŁA BARBERINGU, WARSZAWA UL. ARABSKA 7, 03-977 Warszawa

Master Class by Emi Balogh w Warszawskiej Szkole Barberingu | 10 marca 2024, Niedziela, Warszawska Szkoła Barberingu

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →