Marie | Babyhands | Wrocław

Marie | Babyhands | Wrocław

24 września 2022, Sobota

Akademia CLUB

Grunwaldzka 67, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 17.03.2022, PRZENIESIONY na 24.09.2022

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Agencja Artystyczna Bashesh oraz Akademia Club z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Marie, promujący album „Babyhands”, który odbędzie się 17. marca we Wrocławiu.

Otwarcie bramki: 19:00
Miejsce: Akademia Club, Grunwaldzka 67 50-357 Wrocław

Wydarzenie na FB:

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.
Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.
Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy z uwzględnieniem aktualizacji dotyczących reżimu sanitarnego.
www.bashesh.com/regulamin

Oświadczenie:
bashesh.com/uploads/oswiadczenie%20uczestnika.pdf?fbclid=IwAR25qC38AJVoSJIbHuDdFOltnU4Q-ZXIkV-YSrHzF1IrQChXqgUn6KxKVoU
Jeżeli nie chcecie drukować oświadczenia, możecie je wypełnić online przed koncertem, na stronie biletomat.pl: www.biletomat.pl/forms/covid19/

ℳ𝒶𝓇𝒾𝑒
Słodka, ale ze szczyptą pieprzu. Taką porządną.
Słodycze, słodycze, jeszcze trochę trochę słodyczy, zbłąkane niecenzuralne słówka, a jako wisienka na torcie – podteksty, wplatane w utwory z zaskakującą lekkością. Marie, jedna z najciekawszych wokalistek na polskiej scenie muzyki popularnej, stała się postacią coraz odważniej pukającą do drzwi polskiego mainstreamu.

𝒫𝓊𝓀, 𝓅𝓊𝓀, 𝓅𝓊𝓀.
Marie rozpoczęła działalność w roku 2020, wypuszczając pod szyldem thecutestlabel debiutancką i energiczną EP „Candybar”. Kilka miesięcy później ukazała się o wiele spokojniejsza i stonowana EP „Cafe Mari”, z której pochodzi jeden z niekwestionowanych hitów „Zero Calorie Cookie”. Utwór ten odbił się szerokim echem w serwisach społecznościowych, aplikacji TikTok, Twitchu oraz w radiach takich jak Trójka czy ESKA. Teledysk do utworu zdobył już ponad 16 000 000 odtworzeń w serwisie YouTube.

Marie to piosenkarka i autorka tekstów, tworząca muzykę w granicach bubblegum/sugar popu i elektroniki. Jej koncert to okazja aby usłyszeć zarówno nowe kawałki jak i te z dwóch wcześniejszych płyt. Niewątpliwie będzie to muzyczna uczta pełna słodkości!
Do zobaczenia na koncercie!

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy:
www.facebook.com/groups/2019020035044470/

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/jeulietted
www.bashesh.com
YouTube: www.youtube.com/c/marieisme/
Instagram: @mariesomarie
TikTok: @mariesomarie

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Marie | Babyhands | Wrocław | 24 września 2022, Sobota, Akademia CLUB

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →