MARDI GRA: ARCHIDANZA (Italo Disco Night) | free entry | 15.09 | Chmury

MARDI GRA: ARCHIDANZA (Italo Disco Night) | free entry | 15.09 | Chmury

15 września 2023, Piątek

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 22:00

Podziel się:

W karnawale wszystko jest dozwolone. To ten moment, kiedy możesz być kim (lub czym) tylko chcesz. Mardi Gra czerpie z kreolskiej tradycji zabawy, z dekadenckiego czasu frywolnej rozrywki, która staje się sztuką dla sztuki.
Tej nocy zagramy tak, jak nam w duszy zagra, a Wy zatańczycie, jak Wam zagramy. A że lubimy wyzwania, jako motyw przewodni wybraliśmy italo disco, w ramach którego będziemy żonglować – jak to my – wszelkimi gatunkami muzyki elektronicznej, i nie tylko.
Balla con noi!
Londa Calore
Stawia na rytm i taneczność. Najbardziej kocha rapy, popy i hiciory, na imprezach sięga po house’y, a na tej w piątek inspirację o italo disco weźmie całkiem na poważnie. Dlatego jak ktoś ma ochotę na sentymenty, to odpalajcie lakier, tapir, brokat i cekiny i widzimy się o 22:00 w Chmurach.
www.instagram.com/londacalore/
Yaroslava
DJ-ka ukraińskiego pochodzenia, która zaczęła swoją karierę muzyczną w Warszawie. Swoją energiczna selekcą przyciąga na parkiet i zmusza do tańca. Można usłyszeć grające klasyczne techno, detroit oraz acid, jak również jungle, garage.
SD: on.soundcloud.com/onhkKmxvGnkKFQxdA IG: instagram.com/yasyafilms?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==
Wyrodna
Tolisto (czyli Tom Listowski)
Zanurz się w czarujących dźwiękach TOLISTO, miłośnika Progressive House i Melodic House & Techno. Dzięki nieustannej pasji do muzyki TOLISTO urzeka publiczność swoimi dynamicznymi setami i melodyjnymi opowieściami. Inspirowane artystami muzyki elektronicznej z lat 90. oraz erą Love Parade, jego sety wywierają niezapomniane wrażenia, które przenoszą słuchaczy do nieziemskich krain.
Mario
Muzyka grana przez Mario zawsze kojarzy się z dobrą zabawą, energią i pozytywną atmosferą. W jego setach możecie usłyszeć głównie elementy techno, trance, tech house i deep house. Jednak nie są mu obce również bardziej “taneczne” odmiany m. in. garage house, vocal house, jackin house. W swoich miksach często wykorzystuje utwory z przelomu lat 90-00, które nierzadko możemy nazywać klasykami gatunku 😉, co sprawia, ze sety stają się zaskakujace i oryginalne, a przez to niezapomniane dla klubowicza.

UA
В ніч карнавалу – дозволено все! Це саме той момент коли ти можеш бути ким (або чим) ти тільки хочеш. Марді Гра спирається на креольську традицію веселощів, декадентський час легковажних розваг, де все стає мистецтвом!
Цієї ночі ми заграємо музику, яка грає в нашій душі, а ви затанцюєте, почуючі цю мелодію. Ми любимо виклики, тому сьогодні ми вибрали головним жанром – italo disco, в рамках якого ми зажонглюємо, я ми це вміємо, поміжними ґатунками зі світу електронні музики і не тільки. 😉
Balla con noi!
ENG
During Carnival everything is allowed. This is the moment when you can be who (or what) you want. Mardi Gra draws from the Creole tradition of fun, times of frivolous entertainment, which becomes art for art’s sake.
Tonight we will play as our soul dictates, and you will dance as we play for you. And since we like challenges, we will intertwine various electronic music genre’s with an italo disco theme.
Balla con noi!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →