MAMMAL HANDS | sold out

23 marca 2024, Sobota

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🌲Mammal Hands powrócą ze swoją czarującą muzyką do Polski, a wszystko to w ramach trasy promującej ich ostatnią, wydaną nakładem prestiżowej wytwórni Gondwana Records płyty “Gift from the Trees”. Trio wystąpi 23 marca w warszawskim klubie Niebo.

Fascynujący, eteryczny i majestatyczny skład Mammal Hands (saksofonista Jordan Smart, pianista Nick Smart oraz perkusista Jesse Barrett) wypracował odświeżające, oryginalne brzmienie, bazujące na szerokim wachlarzu wpływów. Wykorzystując swoje zamiłowanie do elektroniki, współczesnej klasyki, muzyki świata, folku i jazzu grupa włącza do swojej twórczości inspiracje takimi artystami jak Pharoah Sanders, Getachew Mekurya, Terry Riley, Steve Reich oraz Sirishkumar Manji. Założony w 2012 roku w Norwich, czyli jednym z najbardziej odizolowanych miast na brytyjskiej mapie, zespół od początku stronił od mainstreamu i swoje brzmienie doskonalił na długich, improwizowanych próbach. W marcu Mammal Hands powrócą do Polski ze swoim hipnotyzującym, wciągającym show, a wszystko to za sprawą ich najnowszej płyty “Gift from the Trees”. Piąty w dorobku album Brytyjczycy po raz pierwszy w swojej karierze skomponowali w mieszkalnym studio, do którego w poszukiwaniu dźwięków potrafili zejść w środku nocy. Materiał uspokoi każdą, nawet najbardziej zestresowaną duszę i wprowadzi ją w trans, którego jeszcze lepiej jest doświadczyć na żywo!

MAMMAL HANDS

📅23.03.2024
📍Warszawa, Niebo

🎟BILETY:

🎫Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

 

MAMMAL HANDS | sold out | 23 marca 2024, Sobota, NIEBO

Biletomat.pl
135 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →