Malik Montana

5 sierpnia 2023, Sobota

Opera Leśna, Sopot

Stanisława Moniuszki 12, Sopot

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 MALIK MONTANA
„ADWOKAT DIABŁA”
KONCERT PREMIEROWY

5.08 / SOPOT
OPERA LEŚNA

Król hitów jest tylko jeden i nazywa się MALIK MONTANA! Artysta powraca z koncertem premierowym na deskach legendarnej Opery Leśnej. To niepowtarzalna szansa na imponujące wybrzmienie ze sceny jednej z najlepszych raperskich płyt ostatnich lat – „Adwokata Diabła”. 

5 sierpnia w Sopocie spotykają się wszyscy fani rapu trzymający rękę na pulsie najgorętszych trendów. Celebrujemy sukces artysty, który bije kolejne rekordy popularności jako jeden z najważniejszych współczesnych polskich raperów. 

Energia, charyzma, gorąca fala hitów, naładowany bitami letni vibe w nadmorskim kurorcie… Przed nami koncertowe show, które przejdzie do historii.

Będą nas tysiące!

Po zawojowaniu polskiego rynku muzycznego i kilkunastu hitach ze szczytu list przebojów pozycja MALIKA jest niepodważalna. „Adwokat Diabła” udowadnia, że szeroka współpraca z gwiazdami z różnych zakątków globu jest możliwa, gromadząc imponującą grupę muzycznych przyjaciół. Album jest wynikiem współpracy z czołowymi raperami z USA i Europy – z NLE Choppa, Fivio Foreign, Luciano, Lacrim, Headie One, Baby Gang i Skinny Flex. Nie zabrakło też rodzimych akcentów i współpracy m.in. z Quebonafide oraz Soblem.

5.08 / Sopot / Opera Leśna – save the date!

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Malik Montana | 5 sierpnia 2023, Sobota, Opera Leśna, Sopot

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →