Maciej Lipina & Ścigani | POZNAŃ

11 czerwca 2023, Niedziela

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 W tym roku mija 20 lat od debiutu Ściganych. Zapraszamy WAS na koncert w ramach ZAUFAĆ SOBIE 2023 TOUR do Poznańskich 2 progów!

ZESPÓŁ MACIEJ LIPINA & ŚCIGANI konsekwentnie, od 20 lat tworzy swoją autorską, współczesną wizję blues- rocka.

MUZYKA ZESPOŁU BALANSUJE NA GRANICY DWÓCH ODLEGŁYCH ŚWIATÓW, ŚLĄSKIEGO BLUES ROCKA I AMERYKAŃSKICH SUROWYCH BRZMIEŃ.

Liderem zespołu jest Maciej Lipina, wokalista, gitarzysta, kompozytor, aranżer. Współpracował także ze Sławomirem Wierzcholskim , Natalią Grosiak, Piotrem Gutkowskim, Miuoshem, Organkiem, Janem Kantym Pawluśkiewiczem).
Od września 2014 roku gra główną rolę Ryśka Riedla w spektaklu ” Skazany na Bluesa” wystawianym na deskach Teatru Śląskiego.

W 2018 roku Maciej Lipina rozpoczął karierę solową wydając płytę pt. : „ŚCIGANY” , która oprócz mocnych rockowych kompozycji: „Nikomu nie mówimy nic” czy „Tak tu jest” wzbogacona jest również o wzruszające ballady „Cały świat” i Wysłałem dobro”. Solowy album Macieja pt. “ŚCIGANY” wydany w 2018 zawiera autorskie kompozycje, aranżacje i bardzo osobiste teksty.

W 2022 roku artysta wydał kolejną solową płytę pt. ANAWA 2.0, będącą owocem współpracy Macieja z JANEM KANTY PAWLUŚKIEWICZEM, który poprosił go o stworzenie re-make’u wyjątkowej płyty ANAWA z 1973 roku, na której niegdyś zaśpiewał Andrzej ZAUCHA.
Płyta ANAWA 2.0 wprowadza w zapomniany już świat lat 70-tych, przywraca klimat tamtych lat przez soczewki współczesności.

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Maciej Lipina & Ścigani | POZNAŃ | 11 czerwca 2023, Niedziela, 2progi

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →